Помітив , що в процесі боротьби за відновлення name_ru ( у назвах вулиць) тепер часто просто повертається стара назва ( замість нової)
Може це робить бот?
Давайте приклади, і будемо усі разом дивитись
There have been examples where people have reapplied name:ru
values from 10 years ago (see e.g. discussion here), and where reverts of mass name:ru
removals have in error restored old name:ru
values for streets that have been renamed. I have an open DWG ticket for this, and am gradually going through a historical “old_name:ru
” query to fix these, but people locally in the relevant town are best placed to know what is the current name:ru
(if any). In cases where streets have been renamed, it probably makes sense to have the old Russian name in old_name:ru
so that it’s obvious to people in the future that if name:ru
matches old_name:ru
, it’s likely to be wrong.
Ну ось наприклад :
http://osmlab.github.io/osm-deep-history/#/way/256830864
Або тут пан Barroszt не розібрався трохи та повернув стару назву
http://osmlab.github.io/osm-deep-history/#/way/254248670
Такого багато, але не все можна пояснити human factor
Well, that’s what we’re talking about - maybe it’s done automatically. But all the renamed streets are listed from official sources. Such mistakes add to the work
Або як тут - піди розбери яка назва у вулиці (revert kurwa)
http://osmlab.github.io/osm-deep-history/#/way/164613022
зв’язок має назву Революції Гідності а вулицю в name повернули стару
якщо би Полікарпов називав вулиці правильно згідно рішення, то можна було би зробили зауваження woodpeck_repair
Але він же її Революціі гідності назвав, що не є правдою не дивлячісь на документ на який він сослався в переіменуванні.
що до перших двух, там людина могла помилитись випадково, і відкотила зайве дійсно, але обидві лініі були виправлені в одному ченджсеті.
Та я й не проти, але з вулицями такого багато - люди вносять не ті назви, тоді хтось додає (зовсім не той ) name_ru -згодом хтось зносить (хоч він не є вірним) а хтось відновлює ревертом.
Я просто пройшовся вулицями з подвійними назвами - досить часто це забули внести зміни в associatedStreet ( що не є злочином)
Але ці реверти часто повертають старі (комуністичні назви)
Я розумію, що ця проблема надовго тут .
Полікарпов - то Поляков ?
Скільки ж він має втілень !!!
In the case of https://osm.mapki.com/history/way/164613022:
If “Леваневского улица” was correct as name:ru
in 2021 but is no longer correct , I’d move that value to old_name:ru
.
If !Леваневского улица" was never correct as name:ru
(which is possible; people have said that some of those names added by iWowik are not valid) then just remove it. Make sure that the changeset comment explains why - perhaps by linking to this discussion. “automated edit” changesets such as 138962270 by dfn5h54563 were reverted (in that case by me), following discussions e.g. here and here. See also here.
Так саме Полякоф, то я не правильно його чогось називаю
In each case, I look closely at the names and the time at which they were (or are) valid
Barroszt знову вирішив, що може робити свої неадекватні реверти і ламати працю інших людей
Тут наприклад він повернув старі назви вулиці з old_name в name. Хто все це буде перевіряти?
See https://www.openstreetmap.org/user_blocks/15970. These edits are in direct contravention of how they were asked to edit after their block 5 months ago.
Reverted in https://www.openstreetmap.org/changeset/150290657.
Якась нездорова любов поляка до російських тегів, мабуть історію погано вчив і не знає що російська імперія робила із поляками
Або то не поляк
Я б не зациклювався на громадянстві того картографа, такі персонажі є в усіх країнах світу. Швидкий аналіз його правок показує, що він має претензії не тільки до нас:
Слава Богу є механізми, щоб зупинити його вандалізм, а решта не цікаво