Misschien een bulk-edit op basis van name:de
met highway=*
binnen Nederland? Of zijn er dan teveel plaatsen waar het mis kan gaan? Dat er dan een beetje rommel overblijft is geen ramp.
Er zijn ook ambassades, kantoren en wijknamen āomgenaamdā.
Deze reactie kreeg ik van TheSebicā¦
Good evening
Sorry, I didnāt known that the translation should only be done if itās an official name.
Iāll try to revert them all.
Zo te zien is hij daar al mee begonnen.
Heb 'm Good Luck gewenst en gewezen op ons forum.
Verzoekā¦
'k Denk dat mapper wel wat assistentie kan gebruiken gezien de reactie.
Heb nu zelf even de computer uitā¦ morgen weer een dag.
Even geen idee of reverts nog mogelijk zijn. Iemand nog een idee?
Thanks for the links, I didnāt know them.
You are the first one to message me, without you I wouldnāt have realized my mistakes and moved onā¦
Well, I made the mistakes and should be trying to fix them all. If you would like to help or have the time for that, I would appreciate that.
Again, Iām very sorry about that
Ik zou de user wat tijd geven.
Over enkele dagen een overpass query die zoekt op name:de laatst gewijzigd door TheSebic in Nederland en dan de overgebleven objecten opruimen.
Typisch gevalletje onwetendheid & tevens sportieve reactie van de editor.
Mijn steun heeft ie als er nog hulp nodig is maar wel nadat ik de fietsroute relatieās F200 & G200 voltooid heb.
Hello from Germany,
The user received nine changeset comments regarding his edits. First one by me where he added name:nl: Changeset: 139734767 | OpenStreetMap. There should be one mail notifaction for every comment. So I think he should check why he did not received those mails (maybe spam folder).
Regards from Aachen/Aken
Hiā¦
Mƶglichā¦
Ich habe zu ihm einen PB geschickt mit einem Hyperlink. Das hat trotzdem Erfolg
Manche Mapper gucken nicht in ihren Email
.
Als TheSebik morgen niet verder is gegaan met de changes te herstellen, pak ik de Haagse omgeving wel op.
Ik kan komende tijd Venlo & Eindhoven corrigeren mocht ie er zelf niet meer uitkomen. Hij is fanatiek bezig geweest.
Ja hij had er echt zin in !
Ik heb Nieuwerkerk aan de IJssel al verbeterd, ik kon het niet aanzien. Ik kan ook geen enkel patroon ontdekken in de edits, het lijkt volkomen hapsnap.
Wel een originele manier om Nederlands te leren
Ik kreeg wat jeuk en heb inmiddels Venlo bevrijdt. Onze buren zijn wel echt goed in nasynchronisatie, er zaten mooie pareltjes tussen.
@Friendly_Ghost Als de [name:de] wijziging niet de laatste wijziging is van een highway/area, dan laat de overpass deze niet zien. Ik heb dit nu in Venlo een paar keer gehad. Of kijk ik scheef? Voorbeeldje: Way: āŖOude Marktā¬ (āŖ164806002ā¬) | OpenStreetMap .
Dat klopt. Het werkt alleen als TheSebik de laatste is die een weg heeft aangeraakt. Je kunt breder zoeken naar alle name:de of alle recente name:de. Dan ga je geheid meer vreemde situaties vinden, maar tegelijkertijd ook een aantal correcte Duitse namen, bijvoorbeeld aan de landsgrens.
Wat in het Haagse nog niet door TheSebik was teruggezet heb ik eenvoudig met osm-revert van Monicz kunnen herstellen.
Amsterdem en Eindhoven zijn nu ook klaar. Bedankt voor de Overpass link.
Kerkrade is ook klaar.