Z dodaniem bramy to nie jest rozwiązanie

Z dodaniem bramy to nie jest rozwiązanie. Problem leży gdzie indziej i to tylko pudrowanie problemu!

Korfantów powstańców slaskich 14

A na czym polega problem?

1 Like

nie rozumiem na czym problem polega

1 Like

Zresztą tamta trasa prowadząca na pobliski parking nawet lepsza jest, ale ta od biedy też może być (choć wątpię by wszyscy tam mogli wjechać).

1 Like

Poza tym że jest barrier=fence pomiędzy :smiley:

Choć chwila, ten parking na terenie szkoły to rzeczywiście jest ogólnodostępny?

Przy wyborze Graphhopper-a jako routingu koniec trasy lądował na parkingu szkoły


Przy wyborze OSRM jest jednak OK

A parking jest rzeczywiście ogólnodostępny? Jak tak to trasa też całkiem sensowna, można zostawić samochód na wielkim parkingu.

A jak ktoś jest na ten prywatny podjazd wpuszczany to chyba da radę skręcić? (nawigacja może np. poprowadzić mostem którego nie ma - nie można za nią ślepo jechać!)

@moderatorzy forum
Czy ten wątek nie powinien wylądować raczej w sekcji Magic Earth Navigation & Maps ?

Własnie problem w tym że jak ktoś WIE a jak nie wie? Tego budynku dobrze nie widać z ulicy a jak dojedzie jak go zaprowadzi nawi to ma z 200m do przejścia

Ktoś dorysował drogę, ale to nie jest rozwiązanie.
Wszędzie tak by trzeba było zrobić a to BEZ SENSU

Jak ktoś potrafi zrobić nawigacje która potrafi magicznie zgadywać drogi których nie ma na mapie, no to niech zrobi ją. Ale to wtedy nie kwestia danych OSM.

W zakresie danych OSM dorysowanie drogi to jest rozwiązanie problemu.

dojście 120m nie jest dużym problemem, plus nie bez powodu nawigacja jest mapą co okolicę pokazuje

a ja bym wolał być poprowadzony na duży ogólnodostępny parking jak jest w okolicy

dodałem tag

nie wiem gdzie jest taka sekcja - dasz link?

Mialem na myśli tą:

Zobaczcie jak ten “problem” jest rozwiązany a googlemaps. Tam nawigacja nie prowadzi “za rączkę” pod drzwi tylko informuje że jesteś na miejscu i tyle.

Dość dużo jeżdżę pod różne nowe adresy i zwykle jest ok ale w tym przypadku trochę się najeździłem zanim trafiłem.

to jest osobny wątek/temat na forum

chodzi o to by te posty tutaj połączyć z tamtym wątkiem? Podobno można to zrobić, jeszcze nie próbowałem…

Nie rozumiem. W Gmaps ten problem jest rozwiązany tak samo, jest droga wewnętrzna i nawigacja prowadzi do niej.

Hej, tak , dokładnie o tym myślałem, bo temat wypłynął właśnie stamtąd.

bym go chyba zostawił tak jak jest bo zajmuje sporo postów a nie jest specjalnie o ME