We hebben hier in Gorinchem een vijver genaamd “Paardenwater” tot vandaag was deze vijver direct verbonden met de Linge en had ook die naam.
Water technisch zal hij best verbonden zijn met de Linge maar iig niet op de manier als de kaart doet voorkomen, je zou denken dat je met een boot die vijver op zou kunnen varen.
Ik dacht dus dat veranderen we even zodat het met de werkelijkheid overeenkomt.
Heb dus de vijver en de Linge van elkaar gescheiden met als resultaat dat de vijver in de “keepright” kaart niet meer zichtbaar was als water.
Na wat gepruts was ook een stuk van de Linge niet meer zichtbaar als water.
Pas na toevoeging van “source = AND” aan de vijver is zowel deze vijver en het stuk Linge weer water.
De vijver en de Linge zijn steeds getagged geweest als “natural = water”
Aangezien er meerdere stukken waterweg in Gorinchem volgens mij niet goed getagged zijn wilde ik even weten of die “source = AND” vereist is.
Inderdaad, source=AND doet 100% niks qua renderen.
Overigens zijn in Gorinchem alleen de gebouwen geïmporteerd. Het water moet nog een keer, en dan ziet het Paardenvest en de rest eromheen al een stuk gedetailleerder uit.
Hier in gorinchem zijn op de 25ste 2 nodes geplaatst door AND-fixbot, de nodes zijn niet getagd en in Merkaartor staat er dus een vraagteken bij, enig idee waar die nodes voor dienen ?
Weer wat geleerd, ik heb me rot gezocht naar die laatste, stond steeds in keep right als way met maar 1 node maar ik kon hem niet vinden, en dat terwijl ik hem toch al een paar maal bewerkt had.