Geen Josm, maar elders zichtbaar maken.
Vanwege de CC bij de luchtfoto mogen we het niet gebruiken om te taggen. Data overnemen omdat dit ook door commercielle partijen later gebruikt kan worden.
Tevens kunnen we de attributie verplichting niet plaatsen.
Ik begrijp dat we het wel mogen gebruiken als ondergrond. Bijvoorbeeld als ondergrond voor nederlandse poimap met attributie vermelding
Alleen ik krijg het niet voor mekaar om de kaart als laag zichtbaar te krijgen, bij de ons gebruikte map instellingen in openlayers.
https://www.pdok.nl/nl/service/wms-luchtfoto-pdok-achtergrond
http://www.nationaalgeoregister.nl/geonetwork/srv/dut/search#|93a8e687-0efb-4069-aab1-dd70c1cb253c
http://geodata1.nationaalgeoregister.nl/luchtfoto/wms?&REQUEST=GetCapabilities
Wat is fout in de code?
var nllucht50 = new OpenLayers.Layer.WMS("Luchtfoto NL 2014",
"http://geodata1.nationaalgeoregister.nl/luchtfoto/wms?",
{'layers': 'luchtfoto_png', format: 'image/png',SRS: "EPSG:4326"},
//{attribution: "Luchtfotografie © <a href='http://www.dkln.com/' target='_blank'>DKLN</a> <a href='http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/nl/' target='_blank'>CC-BY-SA</a>"},
{isBaseLayer: false, visibility: false}
);
map.addLayer(nllucht50);
de attribution staat even uit en is niet juist omschreven.
SRS: “EPSG:4326”},heb ik ook al eens weg gehaald, dat was het ook niet of crs van gemaakt.
Knipsel uit ?&REQUEST=GetCapabilities
de map instelling
map = new OpenLayers.Map ("map", {
controls:[
new OpenLayers.Control.Navigation(),
new OpenLayers.Control.PanZoomBar(),
new OpenLayers.Control.LayerSwitcher(),
new OpenLayers.Control.MousePosition(),
new OpenLayers.Control.Attribution(),
],
maxExtent: new OpenLayers.Bounds(-20037508.34,-20037508.34,20037508.34,20037508.34),
maxResolution: 156543.0399,
numZoomLevels: 16,
units: 'm',
projection: new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"),
displayProjection: new OpenLayers.Projection("EPSG:4326")
} );
Edit: of moet ik iets met proj4js.js doen voor EPSG:28992 RD new, dacht dat het niet nodig was om dat in de wms.xml EPSG:4326 ook vermeld staat.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OpenLayers_Simple_Example
Dat deze laag in Josm wel zichtbaar te maken is, moet het in openlayers ook zo lukken.