Döcög

Sziasztok!

Soha nem wolt wyswyg, természetesen.
De általában pár perc múlva feldolgozta a szerver a módosításokat.
Mostanra a tegnap előtti dolgok is csak részben kerültek föl.
Még érdekesebb talán, hogy néhány nagyításnál (12-13-14) szinte már-már :slight_smile: látszik, de afölött (15-16-17) nem.
Ha online szerkesztem akkor látszik, hogy már fönt van, azonban" térkép nézetben" nem látszik.
Ilyen is előfordul, de nem két napig.
Hmm.

Még valami: Miért nem látszok a felhasználók közt sem?
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Category:Users_in_Hungary

üdv
palos

Hmm.
Ez a fórum is állni látszék… de inkább döcög.
Döccentem még egyet.
Magamban döcögök.
A február 27. óta feltöltött dolgok nem látszanak továbbra sem, pedig fent vannak :open_mouth:
Felettébb érdekes, hogy még az ito osm mappere sem lát február 27-nél tovább, pedig mint írtam: ha online szerkesztem, akkor látszik.
??? :roll_eyes: ???

Üdvözöllek a magánblogomban!

Hát ez csodálatos!
Úgy tűnik, teljes létszámban jelen vagyok!
Kicsit írok még magamnak aztán megyek.

A térképek továbbra sem frissülnek.
:frowning:

Szia Palos!

A renderelt térképeknél esetenként előfordulhat, hogy akár egy hetet is várni kell, amíg frissülnek. Előbb-utóbb biztosan frissülni fog, addig érdemes más renderelőket nézni (pl. Mapnik helyett Osmarender).

A wikiben lévő “Users in Hungary” kategóriába való bekerüléshez először regisztrálni kell a wikin, ami az OSM szerkesztéstől független regisztráció, majd létre kell hoznod a saját felhasználói oldaladat User:{felhasználónév} címen legalább a következő tartalommal: “[[Category:Users in Hungary|{felhasználónév}]]”.

Ajánlom figyelmedbe a levelezőlistát, amely jóval aktívabb ennél a fórumnál, vagy ha azonnali válaszra van szükséged, akkor az irc csatornán érdemes próbálkozni.

Szia City-busz!
:slight_smile: Félig meddig frissültek, de valaki pont arrafelé gyakorol és összefirkálta a főútakat :confused:
Sajnos velem lehet a gond: A “Category:Users in Hungary” szerkesztéseaz, ahol be kellene írnom a “[[Category:Users in Hungary|{felhasználónév}]]” sort?
“[[Category:Users in Hungary|{Palos}]]” ??? vagy:
“[[Category:Users in Hungary|Palos]]” ???
…és hozzá kellene adnom egy ilyen sort is ugyenezen az oldalon?
“User:{Palos}”??? vagy:
“User:Palos”

Látom a levelezőlista “havilap” :slight_smile:
Az irc-t még nem próbáltam, de mindjárt!

A wikiben nem a kategóriaoldalt kell szerkeszteni, hanem azokat az oldalakat, amiket be szeretnél tenni egy kategóriába.

A felhasználói oldaladhoz megadtam a kategóriát. Erre az oldalra szabadon írhatsz magadról, megadhatod a nyelvismeretedet (pl. {{babel|hu|en-1}}) és az országhoz hasonlóan hozzáadhatod magad a lakhelyed településének kategóriájához is.