Goedemorgen,
Project Brantjesoever in Purmerend is helemaal afgerond.
Kan er een BAG updatte worden uitgevoerd zodat alle construction tags worden verwijderd?
Graag reeds geimporteerde pand 0268100000084431 bijwerken naar huidige BAG data (mist een stuk aan het noorden). Betreft de parkeergarage Keizer Karel.
Alle gebouwen aan de Blauwe loper TUE terrrein Eindhoven
Status: Bouw gestart
En het gebouw met Bag ID 0772100001015009 dat als enig deel van het gesloopte pand is blijven staan.
Graag een import van nieuwbouwwoningen Duinhuislaan 1 t/m 99 te Noordwijkerhout.
Bij voorbaat dank!
Graag een import van nieuwbouwwoningen Sint Bavolaan 56 t/m 132 te Noordwijkerhout.
De tijdelijke locatie van de Internationale School Utrecht in aanbouw op [Van Deventerlaan 1. In de BAG staat het als “Verblijfsobject gevormd”, maar op de meest recente luchtfoto’s is te zien dat het gebouw al ver in aanbouw is.
Eerste poging van mij voor een BAG-verzoek. In Wildervank, wijk Woellust, zijn in het deel grenzend aan de Nijverheidskade twee rijtjes huizen bijgebouwd. De nieuwe straten heten Woellustkade Noord resp. Zuid. Die staan nu op OSM. Maar daarnaast, parallel aan de Nijverheidskade, zijn ook nog twee blokken met appartementen gebouwd. Kunnen die geïmporteerd worden? Ik weet niet aan welke straat die gaan nummeren.
Zie: Changeset: 136553328 | OpenStreetMap
en: OpenStreetMap
Hoi Frank
Ik zie dat je ook Globe 8 tm 14 hebt geimporteerd…
Maar de bouw is nog niet gestart (Staat wel in de BAG maar daar was vorige week nog geen activiteit)