https://www.openstreetmap.org/way/269124498
Ik vroeg me ook af hoe men vanaf hier rijdt, omrijden, om bij de perrons te komen.
Ook tijdens de werkzaamheden, zie daar blokken staan.
Heb het op m’n lijstje voor morgen gezet om me hierover te ontfermen. Vraagje: is het in JOSM mogelijk om twee lijnen netjes parallel aan elkaar te maken (Mac)?
Wellicht ten overvloede: https://josm.openstreetmap.de/wiki/Nl%3AHelp/Menu/Mode
De bestaande weg aanklikken en dan ‘modus Parallel maken’ (of Shift+P). Dit geeft een sprong van ieder keer 0,50 m.
Door ‘Ctrl’ in te blijven drukken kun je de weg nauwkeurig op zijn plek slepen zonder sprongen.
Door ‘Alt’ in te blijven drukken krijgt alleen het object een offset en verhuizen de tags van de geselecteerde lijn niet mee.
Alt + Ctrl kunnen ook beide tegelijk ingedrukt worden tijdens het slepen.
Vandaag ben ik langsgefietst op kennis te nemen van de actuele situatie. Er staat een dranghek met daarop een C1-bord. Ze zijn verder bezig om dit deel af te maken. Ik verwacht dat er een definitief bord komt met de uitzondering voor lijnbussen, zoals we die ook aan de andere zijde van de Prins Hendrikkade thv de Odebrug zien. Mijn voorstel is om te wachten met het toevoegen van een bord tot de definitieve situatie bekend is.