Warzywniak na stacji paliw Pieprzyk

W sieci stacji paliw Pieprzyk jest dostępny szeroki asortyment warzyw, owoców, soków w ilościach hurtowych, warzywa w workach, na paletach są przetrzymywane w specjalnej przeszklonej komorze przedłużającej ich świeżość. Tego typu samoobsługową komorę oznaczać jako samodzielny “warzywniak” + name=Pieprzyk, czy może z pomocą innych tagów? Sieć stacji paliw Pieprzyk

Dodam, że w edytorze ID nazwa Pieprzyk nie jest rozpoznawana jako nazwa stacji paliw.

To jest jako dodatkowy sklep w dodatku do takiego typowego dla stacji benzynowych, jako część takiego sklepu, zamiast niego?

iD to z GitHub - osmlab/name-suggestion-index: Canonical common brand names, operators, transit and flags for OpenStreetMap. zaciąga

jak nie ma to można tam zgłosić (lub dodać)

a zawsze można po prostu dodac stacje benzynową i dodać nazwę i markę

Ja bym tagował jako oddzielny obiekt (warzywniak).
Z tego co pamiętam stację w Rawiczu obok DK 36 część “warzywna” funkcjonuje jako oddzielne pomieszczenie/sklep, jedynie płatność dokonywana jest w kasie stacji paliw.

EDIT:
Na stacjach Pieprzyk można też odebrać zamówione meble :wink:
Ale tu to już nie mam pojęcia jak to otagować :thinking:

Tag:shop=outpost - OpenStreetMap Wiki ?

To jest akurat argument za tym, by nie oznaczać takiego punktu osobno. Ale co do meritum, nie mam zdania, bo nigdy nie widziałem stacji paliw Pieprzyk :wink: