Walne Zgromadzenie 2020

Jak pewnie wiecie kadencja bieżącego zarządu kończy się z początkiem lutego przyszłego roku, dlatego czas najwyższy wziąć się za przygotowanie kolejnego Walnego Zgromadzenia Członków. W związku z tym prosiłbym wszystkich, którzy chcieliby się na takim spotkaniu pojawić (spotkanie jest otwarte - nie trzeba być członkiem stowarzyszenia) o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam znaleźć termin i lokalizację w której będziemy mieli najwyższą frekwencję. Jedną z propozycji jest Górzno k. Torunia, ponieważ dzięki uprzejmości naszego kolegi Darek Pudełko mamy tam do dyspozycji ośrodek z salą na spotkanie i 40 osobowym noclegiem za 30zł/os. W pozostałych lokalizacjach będziemy szukali sali na uczelniach lub w zaprzyjaźnionych instytucjach - ewentualne noclegi we własnym zakresie.
Bardzo proszę wszystkich członków o zarezerwowanie sobie czasu na Walne - mamy kilka ważnych zmian w statucie do przegłosowania (pełny wykaz przedstawimy za kilka dni).
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUJIglESyK7rTL6dAehC2KqvybGsyc-ZN2uwcTs-Uev6pJEA/viewform?usp=sf_link

Temat walnego zgromadzenia sprawozdawczo - wyborczego powoli się klaruje. Z przeprowadzonej ankiety wynika, że zdecydowana większość opowiedziała się za spotkaniem w pierwszy weekend lutego (1-2.02.2020) w Górznie k. Torunia.
https://www.openstreetmap.org/way/754406123
Rezerwujcie więc czas!
Prosimy o zgłaszanie tematów, które wg Was powinny być na walnym poruszone.
Za kilka dni przedstawimy proponowany harmonogram spotkania.

Edit: podałam link do nie tego obiektu - przepraszam. To jest prawidłowa lokalizacja: https://www.openstreetmap.org/search?query=g%C3%B3rzno%20hajduczek#map=19/53.19902/19.64113

Czy ktoś tam się wybiera jakimś sensownym transportem z Warszawy albo przez Warszawę? Dojazd pociągiem wydaje się na pierwszy rzut oka trudny, a zimą może nie być przyjemnie błądzić i czekać.

Jeśli się wybiorę, a chcę, to samochodem.

Ja prawdopodobnie będę na miejscu wcześniej i samochodem więc jeżeli ktoś będzie jechał pociągiem to mogę odebrać z dworca (Jabłonowo Pomorskie, Działdowo)

Nie jestem członkiem stowarzyszenia ale mieszkam blisko i chciałbym przyjechać. Rozumiem, że mogę się pojawić - mogę odebrać Kogoś z dworca w Działdowie.

Oczywiście! Walne jest dla wszystkich - zarówno dla członków stowarzyszenia jak i sympatyków i edytorów. Udział w dyskusji może wziąć każdy. Jedynie prawo głosu w głosowaniach przysługuje tylko członkom stowarzyszenia.

To co ujrzałem po kliknięciu twego linka aż się prosiło oto żeby poprawić niedokładnie wyrysowane miejsce. Trochę zmian wprowadziłem i niechcący zdezaktywowałem twego linka do do obiektu w którym ma być spotkanie. Oto działający link do Ośrodka edukacji Wilga https://www.openstreetmap.org/way/754406123 Co złego to nie ja przepraszam za zamieszanie jakie mogłem tym wywołać.

Link poprawiony :slight_smile: Dzięki za czujność :slight_smile:

Kilka postów wcześniej dałam link do niewłaściwego ośrodka.
Tu jest prawidłowy https://www.openstreetmap.org/search?query=g%C3%B3rzno%20hajduczek#map=19/53.19902/19.64113
jednak wszystko będzie podane za kilka dni w oficjalnej informacji.
Przepraszam za zamieszanie.