Walne Zebranie Stowarzyszenia 2016

Znaczy, mam rozumieć, że dwie osoby będzie mniej?

Zbigniewie,
niestety 3. Mam to samo co jendrusk. :frowning:

Ja akurat o 10 rozpoczynam jakieś ćwiczenia pod krakowem, mają się skończyć koło 13 po czym mam jeszcze prezentację i część artystyczną. skończy się pewnie koło 16 więc w domu będę koło 18. Nawet konferencja w moim przypadku odpada

Przepraszam, chciałem się pojawić ale niestety praca ważniejsza…

To niech będzie od 18.00. Ja w niedzielę mam lecieć do Rumunii, zero szans by się wyrobić. Czy da się to zrobić z jakimiś głośniczkami i mikrofonem tak by głosy z sali było słychać?

Wspomniano o spotkaniu w najnowszym OSM Weekly http://www.weeklyosm.eu/archives/7456

Niestety też jednak nie dam rady… :frowning:

Ktoś może zdać relacje ze spotkania? Zastanawiam się co sądzić o tym, że nikt z uczestników jeszcze słowa nie wypowiedział na jego temat. Czyżby się nie odbyło? A może było tak udane, że do tej pory jeszcze trzeźwieją :smiley:

Moje sprawozdanie: było fajnie :slight_smile:

Spotkanie ciekawe, owocne jak zwykle z konstruktywnymi
dyskusjami. Z mocnym akcentem hydro/kolejowo/Yanosikowym. Zaproponowano plan minimum na ten rok.

Duże podziękowania dla wszystkich.

…może to przypadek, że na uczelni pełno dinozaurów, makiet dinozaurów :slight_smile:

No to jeszcze poprosimy informację jak wygląda nowy zarząd :slight_smile:

Nie pamiętam już kto wszedł do zarządu, ale wiem, że ze starego zarządu zostały tylko dwie osoby. Oznacza to, że w zarządzie jest tzw. “świeża krew”, z mnóstwem pomysłów i zapałem do działania :slight_smile:

Yay, czyli nie wiemy kto rządzi, ale są NOWI!!!
Niezła musiała być impreza… :smiley:

Nie “nie wiemy”, a jedynie ja “nie wiem” - bardzo proszę moich wypowiedzi nie traktować jako wypowiedzi w imieniu jakiejś grupy…

A czy była dyskutowana kwestia ewentualnego rozwiązania stowarzyszenia?
Jeśli tak, to ciekaw jestem argumentów za i przeciw, bo chętnie wyrobiłbym sobie zdanie w temacie.

Zwracam uwagę, że ja też nie wiem, czyli jest nas już dwóch, czyli “nie wiemy” :stuck_out_tongue:

Skład zarządu 2016:

Adam Jordanek
Tomasz Nycz
Sławomir Maderak
Filip Kłębczyk
Mariusz Wziątek
Paweł Kryszczuk
Michał Mackiewicz

i komisji rewizyjnej:
Tomasz Ganicz
Paweł Marynowski
Maciej Kietliński

Kwestia rozwiązania stowarzyszenia była dyskutowana i zebranie opowiedziało się przeciw. Pojawiły się propozycje dalszych działań, poza tym stowarzyszenie jest swego rodzaju punktem kontaktowym dla potencjalnych i obecnych użytkowników komercyjnych. Zatem działamy dalej.

Składam serdeczne gratulacje nowemu Zarządowi.
Działajcie chłopaki!

http://openstreetmap.org.pl/stowarzyszenie/wladze/ - ktoś to czasami aktualizuje ?

Gdy się nowy zarząd w końcu dogada ze sobą, to ja mogę zaktualizować :wink:

A próbują?
I.e. wiemy coś o podejmowaniu jakichkolwiek prób komunikacji?