ff5722
(F)
December 5, 2016, 3:46pm
1761
Volgens de ‘PDOK’ satellietbeelden is deze hele strook volgebouwd
https://www.openstreetmap.org/way/110132271/
alvast bedankt!
edit: en hier is ook een gebouw verrezen http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.88459&mlon=7.02799#map=18/52.88459/7.02799
dvdhoven
(D van den Hoven)
December 5, 2016, 4:03pm
1762
En die zijn ook geïmporteerd. Staan wel een beetje fout in de BAG met overlap en zo. Dat handmatig gecorrigeerd
dvdhoven
(D van den Hoven)
December 5, 2016, 4:06pm
1763
Er was nog veel meer.
Het is niet handig als je een BAG update vraagt, dat je dan zelf ook nog in dat gebied gaat editten.
Nu heb ik bakken conflicten moeten oplossen en mogelijk is er werk van mij of jou verloren gegaan.
Als je een volgende keer een BAG import vraagt, wacht dan even tot de importeur een OK geeft, dan kun je aan de slag.
ff5722
(F)
December 5, 2016, 5:42pm
1765
dvdhoven:
Er was nog veel meer.
Het is niet handig als je een BAG update vraagt, dat je dan zelf ook nog in dat gebied gaat editten.
Nu heb ik bakken conflicten moeten oplossen en mogelijk is er werk van mij of jou verloren gegaan.
Als je een volgende keer een BAG import vraagt, wacht dan even tot de importeur een OK geeft, dan kun je aan de slag.
Aha excuus, ik dacht dat ik snel genoeg na het posten al had geüpload. Ik zal er volgende keer om denken.
BikePC
(BikePC)
December 5, 2016, 9:31pm
1766
Vriendelijk verzoek voor een BAG-import. Betreft gebouwen in het sport-deel van het Buytenpark in Zoetermeer:
http://www.openstreetmap.org/#map=17/52.06945/4.45932
Het betreft:
de clubgebouwen van de fiets- en ijsvereniging, Buytenparklaan 9A en 9B, 2717AX, Zoetermeer
het clubgebouw van de Stichting Hondenschool Zoetermeer, Buytenparklaan 8, 2717AX, Zoetermeer
het complex van Snowworld met de verlengde derde baan, Buytenparklaan 30, 2717AX, Zoetermeer
En:
de gebouwen van de Tuinvereniging Segwaert, Stompwijksepad 1, 2716NS, Zoetermeer
http://www.openstreetmap.org/#map=17/52.07032/4.44571
Met dank alvast!
Boswachter
(Peter Molog)
December 6, 2016, 9:03am
1767
dvdhoven:
Boswachter:
SVP Bagimport.
http://osm.org/go/0GQX80nOw
Nunspeet Dorpsstraat
Oude nummering 22, 24
Nieuwe nummering Dorpsstraat 22
Op de Dorpsstaat gaat het in de nieuwe situatie om 1 bedrijfspand met bovengelegen woning
Ik heb voor het hele blok herimport gedaan. Staan 2 vreemde driehoekige panden, die elkaar overlappen. Daarom eentje layer=1 gegeven.
Verder lijkt de residential grens wat opgeschoven te moeten worden, ligt nu over de panden.
Torenpad lijkt niet in OSM te staan, kan zijn dat ik niet goed gekeken heb.
Winkelnodes moeten nog met de adresnodes gecombineerd worden
Vlak voor de importvraag had ik een deel van het Kerkepad omgenoemd naar Torenpad, conform het straatnaambordje.
Voor overige reactie heb ik een nieuw topic geopend om hier geen verdere vervuiling te krijgen.
Zie: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=621208#p621208
Peter
eggie
(Eggie)
December 6, 2016, 2:26pm
1768
Deze driehoek in H.I.Ambacht is helemaal volgebouwd tussen de Krommeweg en de Sophialaan en bijna klaar.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82921/4.63624
Graag BAG-import,
eggie
(Eggie)
December 6, 2016, 7:13pm
1773
Sander bedankt… 'k Heb ook nog een verzoek voor een nieuw huis aan de Vrouwgelenweg in Ambacht http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83510/4.65269
Graag import.
Sander_H
(Sander H)
December 6, 2016, 7:45pm
1774
Je landuse doorkruist 2 panden met bouwvergunning. Kies maar welke er overblijft. Ze staan er beide in nu.
eggie
(Eggie)
December 6, 2016, 8:09pm
1775
Sander bedankt. Dat huis op de hoek staat er nog niet, maar ik kom er regelmatig langs.
_win88
(@win88)
December 6, 2016, 8:25pm
1776
Mijn verzoek is zo te zien een beetje ondergesneeuwd dus bij deze nogmaals.
En een extra verzoek:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08539/5.49256
Nieuwe appartementen
BikePC
(BikePC)
December 6, 2016, 8:31pm
1777
Commodoortje:
staat erop.
Zeer bedankt!
Voor zover mogelijk heb ik enkele paden en landuse aangepast. Er wordt nog gewerkt rondom Snowworld en elders in het Buytenpark. Blijft aandachtspunt.
CJTmmr
(Kees-Jan)
December 7, 2016, 8:07pm
1778
Deze locaties zijn aangepast - geüpdated - her en der nog nieuwe huisnummers toegevoegd.
Graag zelf bij de nieuwbouw de straten etc. nog nakijken
eggie
(Eggie)
December 7, 2016, 10:30pm
1779
Hier http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83341/4.63905
in H I Ambacht wordt driftig gebouwd en veel is in deze hoek al bijna af. Graag BAG import.
HenkL
(Henk L)
December 7, 2016, 11:41pm
1780
Gaarne import te Groningen van (nieuw) buurtcentrum Bessemoerstraat 4 .