Nee, dit hoort niet. De BAG data wordt rechtstreeks uit de BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) gehaald.
In dit geval is de BAG data inmiddels geactualiseerd (muv de schuurtjes, deze heb ik dan ook weggelaten op dit moment omdat ze door de woningen lopen en niet parallel aan de woningen staan.)
De nieuwe (vermoedelijk) ingemeten data is inmiddels op OSM geplaatst.
Van de panden die niet in OSM staan is de bouw nog niet begonnen volgens de BAG. Mocht je andere informatie hebben dan hoor ik graag om welke panden het gaat.
Ik zal de volgende keer dat ik in Naaldwijk ben gaan inventariseren (en meteen wat voet/fietspaden toevoegen). Vanmiddag kreeg ik de indruk dat een deel van wat niet in OSM staat inmiddels bewoond is…
Ik heb voor het hele blok herimport gedaan. Staan 2 vreemde driehoekige panden, die elkaar overlappen. Daarom eentje layer=1 gegeven.
Verder lijkt de residential grens wat opgeschoven te moeten worden, ligt nu over de panden.
Torenpad lijkt niet in OSM te staan, kan zijn dat ik niet goed gekeken heb.
Winkelnodes moeten nog met de adresnodes gecombineerd worden
Dick,
Bedankt voor zover.
De andere nummers zijn ook al af zag ik vandaag. Tot aan de hoek van de korte Nieuwstraat is nu bebouwd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81346/4.67219 Vandaag fietste ik er langs… vandaar.
Als je deze ook zou willen importeren?