Я б хотів запропонувати автоматичне перейменування вулиць згідно з новими рекомендаціями щодо позначення адрес. Якщо коротко, то це приведення назв вулиць до природнішого порядку слів. Наприклад, у назві Шевченка вулиця родове позначення вулиця буде переставлене на початок: вулиця Шевченка. Але в назві Польова вулиця змін не буде, адже назва вже записана у природному порядку. Ще приклади: 3‑й 8 Березня завулок → 3‑й завулок 8 Березня, але назва 2‑га Набережна вулиця залишиться без змін. Раніше таке перейменування вже проводилося в Черкасах, за посиланням можна переглянути відповідну тему: Автоматичне перейменування вулиць у Черкасах.
Зміни будуть внесені до теґів addr:street, addr:place, name, name:uk, alt_name, alt_name:uk, old_name та old_name:uk, що знаходяться на адресних точках, будинках, ділянках доріг та на звʼязках type=associatedStreet.
Перевага автоматичного методу — уникнення великої кількості ручної роботи в редакторах. Водночас, розумію що допущена помилка може продублюватися на всі подібні назви в області. Тому, зважаючи на відповідальність, публікую список назв тут для додаткової перевірки на можливі неточності, перед тим як створити сторінку на вікі та розпочати процес перейменування.
Тут треба додатково пройтись та глянути на випадки там де подвійні значення, значення розділені ; (крапкою з комою), а також назви без родового позначення – там де тільки власна назва.
Стосовно площ та мікрорайонів – якщо вони є частиною адреси, то – так включати їх в план, якщо ні – залишити на останок.
Стосовно мікрорайонів. Вони всі в м. Нововолинськ і схоже, що слово вулиця додане до них автоматичними правками без перевірки. Гадаю, що варто їх виключити з автоматичних змін і зробити вручну
Не знаю, як організований збір даних. Але якщо є можливість, то можна не включати highway=platform|raceway|rest_area|services (+ можливо ще якісь значення) в аналіз, щоб було менше додаткових виправлень. І можливо це спростить роботу