Нові обмеження швидкості автомобілів у населених пунктах

В Україні планується зниження максимальної швидкості в населених пунктах з 60 до 50 км/год (якщо відсутні інші дорожні знаки).
На багатьох автошляхах України швидість на дорогах (відрізках) проставлена як “speed=60”. Після введення нових обмежень швидкості, ці теги будуть дозволяти їхати “60” там, де “по замовчуванню” стане 50.
В мене пропозиція до тих, хто займається скриптами “глобальної прравки”, до початку дії нових правок ПДР, замінити на карті “speed=60” на щось, що буде легше потім контролювати. Згідно Вікі обмеження швидкості рекомендуються вказувати як:
“maxspeed=60 + source:maxspeed=UA:urban”, чи щось подібне.
Після введення обмеження “50 км/год” з’являться дорожні знаки, які дозволять рух зі швидкісттю 60 км/год на окремих відрізках. Це щоб не плутати у майбутньому “старі обмеження згідно ПДР для міста” та “нові обмеження згідно знаку для ділянки дороги”.

Можливо це питаня вже піднімалось на форумі, тоді цю тему можна видалити.

Навіщо проставляти для кожної окремої вулиці ці теги? Є межі населених пунктів. Цього достатньо аби визначити максимальну дозволену швидкість для доріг, що знаходяться всередині цих меж. Сьогодні 60, завтра 50, післязавтра 40. А не робити мільйони правок і помилок після кожної зміни ПДР. Це я до того, що краще домалювати межі НП і перевірити, що не присутні перетини меж.

Я згоден, але я не раз зустрічав в межах населених пунктів обмеження “60 км/год”, яке було прописано. Як варіант, можна видалити всі такі обмеження в межах населених пунктів.

я теж зустрічав такі обмеження