Тематические задания / Тематичні завдання

UkrainianZombie, опередил :slight_smile:

Так и задумывалось - менять тему и место каждую неделю. Иначе надоест одни поля да леса обводить :slight_smile:

Поддерживаю предложение UkrainianZombie.

Тема: исправление ошибок любых типов
Регион: Одесская, Николаевская, Херсонская области
Время: 16 - 22 марта

Пожалуйста, не добавляйте к пакетам правок хештеги “#НЗ” и “#ТЗ”. Используйте только “#НЗ_02” и “#ТЗ_02

Кстати, плагин Quality Assurance Tools скачивает ошибки с KeepRight, да?

P. S. Статистика по первой неделе будет завтра-послезавтра.

KeepRight и Osmose.

Кстати, только у меня на http://keepright.at браузер стал неправильно определять кодировку?

Є пропозиція - для кожного тиждня створювати окрему гілку, а тут лише обговорювати/пропонувати теми на наступний тиждень, що скаже спільнота?

Так, як на мене то дійсно варто винести кожну щотижневу тему у окремий топік, для зручності із вказанням номера тижня. Так буде краще, адже завжди є що обговорити, а копатись по сторінках однієї великої теми буде не дуже зручно.

Согласен с andygol.

Так как автор задания на следующую неделю - UkrainianZombie, то считаю, что и тема должна быть создана им.
UkrainianZombie, создашь тему?

Також пропоную результати та завдання публікувати по завершенню тижнів - на вікі, створити сторінку з загальною інформацією, в кілька абзаців. Для історії, а також для тих, хто вікі вже знайшов,а форум ще ні.

Було б добре, щоб в MapCraft була нарізка, кожен візьме шматочок по силі, та і візуалізація ступеню готовності там, є. Можна ще так робити: тиждень - завдання, а тиждень - контроль якості, бо ми тонемо в помилках. У нас є мапер, який за пів року видав більше 30 000 правок, а за ним ще сотня чоловік має виправляти помилки. Взагалі, брудний швидкісний мапінг - наша біда…, так що правка помилок повинна йти поруч з мапінгом!

Тему зараз створю. Правда під кінець тижня я не зможу зібрати статистику, бо не знаю як. Також вважаю, що MapCraft погана ідея для тематичних завдань.

udarnyk,
следующая неделя как раз посвящена исправлению ошибок. Коме того, у меня есть несколько идей по исправлению не любых ошибок по региону, а ошибкок определённого типа по всей стране. Нужно обязательно попробовать.

UkrainianZombie,
статистику я могу сделать. Но что здесь можно посчитать? Разве что количество ошибок: было/стало. Предлагайте, что ещё посчитать :slight_smile:

Наконец-то доделал статистику:
http://openstreetmap.org/user/edward17/diary/34588
К сожалению, я не умею писать духоподъёмные статьи. Поэтому может показаться сухо.

Предлагайте идеи для следующей недели :slight_smile:

Как на счет лесов? На этом слое на больших масштабах видно, где они есть, а в ОСМ они отсутствуют

Можна разом з лісами мапити поля (в степовій частині).

Лише по лісам там роботи купа - Карпати та Полісся потрібно було б обмалювати, бо половина території лиса :slight_smile: Звичайно, хотілось би мати гарну обмальовану територію, з полянками, а не величезним квадратом по ландсату.

Я за заліснення Полісся :smiley:

Так!

Перевод:

© http://blog.openstreetmap.de/blog/2015/03/wochennotiz-nr-244/

Неплохо. Даже немцы о нас написали :slight_smile:

Є така пропозиція (думки в голос) може якось спробувати підняти локально (для України) - OSM Task Manager?

А зачем? Как альтернатива MapCraft?


Что хотите порисовать на следующей неделе?

Не раз замечали, что задания стали сильно… большими. Поэтому хотелось бы задание не больше области.

Как вариант, в ответ на Картопати в Google Maps в Херсонской области тоже можно отрисовать эту местность там, где есть спутниковые снимки Bing, а в OSM относительно пусто.
Вот несколько мест, которые я нашёл:
Район Херсон
Лазурное
Большевик
Последние два находятся на берегу Чёрного моря, их отрисовка актуальна ввиду приближающегося сезона отпусков.
Но это всего лишь вариант.

Курортная область +1