Кстати, на счет общения и кооперации напомню, что есть такой плагин - GeoChat, поможет увидеть, что кто-то в том же районе мапит и не наделать дубликатов линий-точек при заливке (на новосозданные объекты с похожей геометрией сервер не ругается).
ахахах https://www.openstreetmap.org/node/337605702
НП по кадастру с немалой территорией
остались 4 двора, остальное свалка заросшая бурьяном
причем все 4 двора аккуратно находятся за границами села по кадастру
вопрос - как рисовать границу села
по кадастру но потерять 4 реальных двра за границей НП
по кадастру но прихватить жилые дворы
наплевать на кадастр обвести жилые дворы
вот дилема
Хорошие новости!
Я наконец-то разобрался с вычислением площади полигонов в PostgreSQL + PostGIS. Так что к концу этой недели (вернее, к началу следующей) собираюсь сделать статистику: сколько квадратных километров полей/лесов/озёр/т.п. было нарисовано.
Тот момент, когда хотел расставить ref для дорог О-статуса, а они уже все сделаны
uname, ці берґштрихи виглядають гарно, звичайно, але сучасні ізолінії висот показують не тільки “нахил”, а ще й абсолютну висоту над рівнем моря. Торетично десь має бути конвертер, щоб з ізоліній побудувати таку гарну штриховку.
Після таких суперечок почав сильно сумніватись в тому, що роблю.
Чи може хтось із досвідчених поглянути на мою роботу тут (https://www.openstreetmap.org/#map=17/50.23484/24.73971) і вказати на помилки та недоліки (уточню, що про повідомлення стандартної валідації в JOSM я знаю і їх там не багато).
Кстати, хохма диванного мапинга - рисовал подъездные ж/д пути цепочки карьеров в Петровском районе… А потом залез на http://trainpix.org/ и ахнул - оказывается, там нетипичное, левостороннее движение на линии Сижу разворачиваю все нарисованное…
П.С.: http://trainpix.org/photo/71063/ - ня
я вище запитував, чи понижувати С-ки до unclassified. Що було намальовоно tertiary я не змінював. Я прихильник того, щоб всі С-ки понизити до unclassified
Щоб не приїдалося, пропоную кожен тиждень радикально змінювати тему.
Наприклад, наступного тижня можна повиправляти помилки у декількох областях. Для виявлення помилок у Джосмі існує чудовий інструмент - Quality Assurance Tools. Він завантажує точки проблемних місць у додатковий шар, а потім можна, натискаючи одну кнопку, автоматично підвантажувати з сервера необхідну ділянку карти. Після виправлення кожної помилки завантажується наступна ділянка. Усі помилки категоризовані, тож кожен собі підбере цікаві для нього. Ось є відео використання - тиць. Якщо ця ідея подобається, то пропоную взяти Миколаївську, Херсонську та Одеську області (можна потім ще додати, якщо цих не вистачить).
Єдина можлива проблема - плагін англійською, тому буде не усім комфортно читати, про що йдеться в описі помилки. Також, плагін треба встановити ось таким способом.
Якщо будуть якісь ще проблеми по QAT Scripts, то запитуйте, я трохи з ним вже працював.