Щогодинна валідація

жжжесть їх стало ще більше))) то може не треба було правити? )))

Насправді валідатор класний, але з весни’16 мене поглинув оффлайн, постараюсь знов увійти в ритм щоденної валідації :slight_smile:
PS пам’ятаю місцями була конкуренція на валідацію і після того як нові дані з’явились лиш годину тому - все було вже кимось поправлено :slight_smile:

http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?highway.crossings#zoom=11&lat=48.3701&lon=35.5236
Управління ЖКГ трошки “перестаралось” в Синельниковому.
Написав коментар до одного з наборів змін. Видно мапили по Бінгу, якого там немає.

Додав можливість відфільтровувати помилки за часом їх появи:

//тиждень назад були проблеми з перевіркою street.relations.n, тому зараз помилково відображається, що усі 1898 помилок виникли за попередні 10 днів

Тільки загальна карта без параметру вкінці перестала видавати будь який результат :frowning: http://pavlo-dudka.github.io/osm-pg-tests/test.html?map?highway.islands.unclassified

Дякую, виправив

Виправив майже всі острови. Є декілька незрозумілих ділянок.

  1. Одеса, пляжна - виїзду по супутникам не побачив, відписав коментар до ченджсету яким автор створив вулицю.
  2. Санаторій біля Сум - скоріш за все під’їзд зі сходу через ліс, але на будь яких супутникових знімках чітко визначити дорогу не вдалось. Також відписав комент в ченджсет.
  3. Лобачеве на лівому березі Донця. Судячи з накатаних доріг до парому, то більшість добирається до села саме по парому і з правого берегу Донця. Також дивно що правий берег це Слов’яносербський район, а саме село - Новоайдарського. Причому по лівому берегу якоїсь однієї, конкретної, накатаної дороги - немає. Купа лісових/польових доріг. Взагалі для мене стало відкриттям що на сході країни - така ситуація з дорогами кругом. Однієї чіткої дороги немає(яку можна було б хоч якимось твердим покриттям покрити) а натомість маємо купу грунтовок. Такого ні на поліссі, ні на подніпров’ї я не бачив.
  4. Лопаскине - така ж ситуація як і з №3, але грунтовки у всі боки.

service - наступний :slight_smile:

Де є інформація як користуватися Street Comparison? Заголовки стовбців без назв. Невідомо, що воно хоче.

Колись в табличці відображалися відмінності між офіційним переліком вулиць і тим що є в OSM.
В зв’язку з масовим перейменуванням вулиць в рамках декомунізації в цих таблицях інформація некоректна.