жжжесть їх стало ще більше))) то може не треба було правити? )))
Насправді валідатор класний, але з весни’16 мене поглинув оффлайн, постараюсь знов увійти в ритм щоденної валідації
PS пам’ятаю місцями була конкуренція на валідацію і після того як нові дані з’явились лиш годину тому - все було вже кимось поправлено
Виправив майже всі острови. Є декілька незрозумілих ділянок.
Одеса, пляжна - виїзду по супутникам не побачив, відписав коментар до ченджсету яким автор створив вулицю.
Санаторій біля Сум - скоріш за все під’їзд зі сходу через ліс, але на будь яких супутникових знімках чітко визначити дорогу не вдалось. Також відписав комент в ченджсет.
Лобачеве на лівому березі Донця. Судячи з накатаних доріг до парому, то більшість добирається до села саме по парому і з правого берегу Донця. Також дивно що правий берег це Слов’яносербський район, а саме село - Новоайдарського. Причому по лівому берегу якоїсь однієї, конкретної, накатаної дороги - немає. Купа лісових/польових доріг. Взагалі для мене стало відкриттям що на сході країни - така ситуація з дорогами кругом. Однієї чіткої дороги немає(яку можна було б хоч якимось твердим покриттям покрити) а натомість маємо купу грунтовок. Такого ні на поліссі, ні на подніпров’ї я не бачив.
Лопаскине - така ж ситуація як і з №3, але грунтовки у всі боки.
Колись в табличці відображалися відмінності між офіційним переліком вулиць і тим що є в OSM.
В зв’язку з масовим перейменуванням вулиць в рамках декомунізації в цих таблицях інформація некоректна.