Як позначати яри та балки?

Отже, у кого які є пропозиції по теґуванню ярів та балок?
Вздовж Дніпра та інших річок є багато балок, покащо обходжу їх боком, але все частіще виникає бажання нанести їх на мапу.
Я спробував такий варіант

name = Балка (тут звісно повинна бути назва, якщо вона є)
natural = scree
type = multipolygon

http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1633713
але він Мапніком не рендериться.

Ось знайшов обговрення у рос. форумі http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=174330#p174330

Але natural=cliff здається не зовсім підходящим теґом. Вікіпедія каже що cliff — http://uk.wikipedia.org/wiki/Кліф або http://uk.wikipedia.org/wiki/Скеля.

Чи може я не зовсім правий? Адже в англійській найближчим відповідником нашим ярам є http://en.wikipedia.org/wiki/Gully

Cliff это отвесная скала примыкающая к воде. както так

Це зрозуміло, але у вікіОСМ немає нічого про те як позначати яри.

Да, cliff - це крута скеля (“стіна”), якщо використовувати її для ярів-балок, це може ввести мапперів в оману.
Вона і рендериться відповідно - лінією, тут є приклад: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:natural%3Dcliff.

З усіх тегів natural найближче мені бачиться scree. Але теж навряд чи підійде, бо scree - осип скелі, з щебенем та фрагментами каміння.

Згаданий пропозал був би доречним, але його автор, схоже знайомий лише з лінійними об’єктами - довгими проваллями або природніми валами, утвореними землетрусами або чимось подібним. Мабуть, він живе в безводному районі і не знайомий з водною еррозією, в результаті якої і утворюються такі наші масштабні об’єкти як яри і балки, у яких є русло з певним напрямом (воно може бути з водою чи висохлим, але все рівно є - в силу походження), а є краї, відстань яких від русла часто змінюється в широких межах.

Вікіпедія каже, що балка - вже усталений об’єкт, бо це кінцева стадія розвитку яру: Балка (яр). Тобто, є потреба вирізняти балки від ярів.

Нічого такого OSM поки що запропонувати не може :frowning:
Значить, треба брати ініціативу в свої руки.

Если я правильно понял то Яр - это Ravine

Ось, що про Ravine каже Вікіпедія - http://en.wikipedia.org/wiki/Ravine

Ravine - Балка (ущелина, яр, круча) — елемент рельєфу вужчий за каньйон та, найчастіше за все, є продуктом водної ерозії. Балки (Ravine) зазвичай є більшими за масштабом ніж яри (gully), але меншими за долини. Балки, як правило, є основними формами річкового рельєфу з крутими схилами (з поперечними розрізами), що мають уклін від 20 до 70 відсотків. Через балки можуть протікати (або бути пересохлими) струмки, що проходять вздовж її русла, яке було ними створено; крім того, часто вони характеризуються тимчасовими водотоками, отже в географічному масштабі не є достатньо великими для підтримки водотоку впродовж всього року.

Але, я не бачу сенсу виокремлювати балки від ярів окремими теґами. Я думаю, що їх треба позначати одним теґом (от яким?), відрізнятись вони будуть за своїми масштабами/розмірами, якщо тільки це не потрібно для генералізації мапи на різних рівнях.