Франківськ - дублювання доріг

Привіт всім!

Відкрив франківськ, побачив багато доріг, намальованих одна поверх іншої. Як просто знайти і видалити такі дороги, не перемальовуючи весь район в місті? Бувають відрізки вулиць, де вони намальовані по три рази одна на одну, причому так, що проходять по всім точкам - не зачепиш ту частину вулиці, яку хочеш, а лише верхню.
Отож питання - чи є плагін для josm, який дозволить просто проаналізувати, які з дубльованих доріг можна видалити і дозволить це зробити не зачеплюючи решту?

Щоб в JOSM виділити різні лінії, що проходять одна поверх іншої можна скористатись двома способами (http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:JOSM/Advanced_editing#Роз’єднування_та_розплутування)

Ще й «валідатор» вам на допомогу…

http://keepright.ipax.at/report_map.php?zoom=14&lat=48.9111&lon=24.70444&layers=B00T&ch=0%2C201%2C202%2C203%2C204%2C205%2C206%2C207%2C208&show_ign=1&show_tmpign=1

Можна подивитися які дороги мають перетини, але виправляти скоріш за все треба буде вручну.

Ще питання по Франківську.
Виявилось, що бінг там зміщений на -22.81; -6.83, а всі об"єкти намальовані без зміщення. Відповідно - що робити - перемістити всі точки скопом по новому зміщенню і розіслати всім попереднім едіторам про цей факт? Чи є зміст це робити саме зараз?

Пересунути об’єкти треба. Писати зараз, вважаю, не потрібно, але треба уважно стежити за редагуваннями, які будуть відбуватись вже після виправлення положень об’єктів.
Якщо будуть помічені спроби пересунути об’єкти назад, або ж з’являться нові помилково розміщені об’єкти — тут вже треба написати користувачеві листа. В листі вказати, що супутникові знімки потребують вирівнювання … і т.д. та т.п.