О, так добре видно, де слід пройтися та помалювати дороги по Бінгу. Я обклацував знімки на північно-західному напрямку від Золочева. Тепер бачу, що далі слід пройтися на схід до Козачої Лопані.
До речі, питання до _sev: як ви розставляли точки-центри населених пунктів? За генштабівськими картами? Бо точка “Тимофіївка” чомусь опинилася у лісосмузі. Я її трохи посунув до найближчих будинків. А точка “Скорики” десь у полі.
Я їх не розставляв, дивіться уважніше, це імпорт osm-ukraine (http://www.openstreetmap.org/browse/node/337523529/history). Наскільки мені відомо, вони йдуть від імпорту даних travelGPS. В мене вже є уточнені дані від Спаеро+, але нема часу поновити точки.
Звичайно, їх можна рухати як зручно, і часто після того, як НП буде намальовано, варто посунути точку так, щоб напис не перекривав важливі об’єкти.
Ще маленьке зауваження. Раз ви вже малюєте села, то було б варто додавати і полігон place. Інакше адресація не буде працювати.
Я використовував Osmosis+PostrgeSQL щоб вигрузити в osm-файл place-точки поруч з якими немає highway-ліній. Потім відкривав в JOSM отриманий файл щоб зробити там скріншот.
Можу викладати osm-файл у вільний доступ наприклад на Dropbox.