Як зв'язувати вулиці з населеним пунктом?

Біля Києва є містечко Бортничи. Як “сказати” OSM, що ці вулиці відносяться саме до цього містечка а не до Києева?

Може так http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:is_in ?

Що буде, якщо місто змінить назву? Таке буває.
Як зараз пошуковій сервіс розуміє, що вулиця знаходиться саме в Києві? Я не бачив жодної вулиці з таким тегом, а пошук пише, що вулиця в Києві.

Дивимося FAQ.

Додано
Через пошук я не знайшов такого містечка (Бортничи), але знайшов вулицю Івана Франка (Бортничи). Якщо це вірне місце, то пошук вважає, що ця вулиця в місті Києві, тому що вона попадає в межі міста Києва.

Тож потрібно намалювати межі цього містечка. Заразом намалювати межі районів (Деснянский, Дарницький ітд)

Що до Бортничів вікіпедія каже, що з 1988 року вони остаточно увійшли до меж міста.

Що до пошуку в nominatim та меж міста Київ. Ви бачите, що вулиця попадає до Києва через те, що вона досить близько до place=city, а в межах границь, воно її не бачить. :frowning:

Я вже давно збирався замалювати межі районів Києва. Навіть знайшов документ , на базі якого можна малювати. Але там є наступні проблеми/питання:

  • деякі вулиці, чи об’єкти, на які там посилаються відсутні в ОСМ. (буду намагатись намалбювати хоча б приблизно, з вказівкою source=extrapolation, для цієї вулиці)
  • для меж Києва встановлено admin_level=4 - це рівень області. Мені здається що, для міста мало б бути admin_level=8 для районів admin_level=9, для мікрорайонів admin_level=10. Як хто думає?

P.S. Що стосується пошуку в nominatim: у них написано, що їхня база поки що не апдейтиться, так що результати ми найближчим часом не побачимо. :frowning:

Бортичі потрібно виділяти все одно через те, що є колізія в назвах вулиць. Наприклад, вулиця Леніна є там і на Борщагівці.

Користуюся пошуком на openstreetmap. Тільки що додав українску назву для вулиці - пошук одразу мені її знайшов.

Пропоную намалювати boundary=administrative, з admin_level=10 (admin_level=9 -це Дарницький район), а на 10 можна писати Бортничі, Позняки, Осокорки. і т.п.

Можли варто також позначити як place=suburb.