Що робити із такими персонажами?

він же паскудить мапу

та і інші редагування цього персонажа викликають недовіру oLexandr123 | OpenStreetMap

ще один Node History: ‪вавымвм‬ (‪11525030079‬) | OpenStreetMap

Катати заяву на них, хай розбираються

Я видалив той непотріб

Пане « @heroivn / @lekman100 », чому ви пишете з кількох облікових записів, кого ви намагаєтеся обдурити і для чого?

3 Likes

З чого ти взяв?

1 Like

Новачки зазвичай не займаються створенням ботів або автоматизацією своїх дій. Чи могли б ви пояснити, як так сталося, що зараз на форумі ми бачимо кілька активних автоматизованих облікових записів, в одній гілці, які займаються одними і тими ж типами правок. « @heroivn / @lekman100 / @avinet_ua », чи плануєте ви використовувати ще якісь облікові записи щоб зімітувати схвалення ваших дій?

3 Likes

А що скаже @lekman100? Ви теж програміст/програмістка? З нуля написали такого самого бота?

Мені неприємно.

В чому новачки? З ОСМ я знайомий давно, я ним користуюся щодня, з програмуванням у мене теж все добре. В чому проблема?

Я не розумію, можна в лоб показати, що мається на увазі “одні і ті ж правки”?

Варто привітатися у укр. спільноті і заявити про свої цілі? я це і зробив.

Ще раз. Мені неприємно.

Можу відповісти за нього, ми друзі і знайомі давно. І обидва програмісти.
І ми вирішили внести свій вклад в боротьбу.

Він мені написав, що його заблокували.

О, мене теж. Чудово.

Знаєте, учасникам української спільноти теж неприємно коли хтось діє подібним чином. Не думаю що розмова далі має сенс.

Яка дружелюбна тут спільнота, особливо darkonus, прапор прибери зі свого імені, ти для України робиш не більше ніж нічого.

От яким чином? Я так і не почув нічого.

@avinet_ua чи як вас там. Ваша діяльність приносить велику репутаційну шкоду спільноті. Після ваших дій часто учасники з різних країн кажуть не “avinet_ua вандалить”, а “українські картографи вандалять”. Тобто ваші дії перетворюються в ще декілька сотень негативно налаштованих людей до України. І ці всі люди тиснуть на своїх політиків, щоб вони нам не допомагали. В той момент, коли ми цього потребуємо. Подумайте ще раз добре, чи має ваша діяльність користь

5 Likes