Приведення до ладу дорог державного значення та їх підїздів

Як ви знаете, згідно переліку автомобільних доріг загального користування державного значення, є дороги з індексами, а ще є підїзди різні без них, раніше були для М, зараз вони є навіть для Т
тому пропонуеться трохи вдосконалити тегування даних доріг.

  1. зараз усі підїзди додаються в відношеня головної дороги.
    пропоную не додавати їх туди, а залишати основний кусок окремо, а підїзди робити окремо, для них застосовувати суфікс для ref у вигляді _ХХ де ХХ це цифри 01,02,03, по порядку починаючи іх нумерувати або яка відгалужуються від основної спочатку, або в залежності як в постанові, по порядку.
  2. робити мастер відношеня, в яке додавати основне відношення і відношення для підїздів.

Чекаю на ваши пропозиції і зауваження.
Давайте щось з цим зробимо щоб наші дороги на державному рівні були впорядковані і структуровані в ОСМ.

image

Колись давно я, а може ще хтось, щось подібне пропонував :wink: .

Може є сенс перейняти довід інших країн :question:
Де ця ідея :brain: ( з ref ) вже реалізована - але зразу й не скажу де це може бути

В цілому за мастер-відношення, але є декілька деталей.

  • kmplus закрили і тепер ніде глянути “офіційні” номери для ref.
  • навіть в переліку державних доріг деякі “під’їзди” не виділили в окремі строки і не прописали дистанцію, в місцевих такого ще більше

Можливо варто набір обов’язкових тегів для такіх “під’їздів” зробити трохи відмінним від основної дороги.

КМ плюс писало ці апендікси через -01 Redirecting...
я його теж так замапив, у той же час не відрізняючись від основної. Way: ‪Т-12-22-01‬ (‪813483499‬) | OpenStreetMap

тож думаю так і варто робити далі, рефи давати через тире, починаючи від початку лінії кожному наступному -01, -02, і так далі.

що до відмінностей, пропронуй, може якийсь додатковий тег “апендікс”

1 Like

Вигадані ref суперечать вимогам OSM:

  • Truthful - means that you cannot contribute something you have invented.

Якщо це про type=route_master, то:

Relations of type route_master contain all the direction and variant routes and the information that belongs to the whole public transportation line.
Contains all direction/variant routes of a public transport line