2 pionowe zielone belki? Patrzę na opis składni i to chyba mogłoby być: green:green:white_stripe. Czyli biała belka na zielonym tle.
Czy może miało być białą belka i zielona belka?
Dwie pionowe belki - zielona i biała
Coś takiego tylko, bez cyfry bo to tylko numer tablicy przypisanej do szlaku:
Chyba trzeba by dodać nowy znak, np. green:green:white_right
popej - dzięki działa
Działą? Dziwne, myślałem, że sam go wymyśliłem
Cud
https://hiking.waymarkedtrails.org/#?map=14!49.9529!18.1916
A to skoro już Ci tak dobrze poszło to mam jeszcze jeden szlak.
Jest to szlak spacerowy dla osób na wózkach inwalidzkich ( ogólnie dla osób, które akurat w tej miejscowości są na rehabilitacji). Oznaczony w ten sposób: blue:white:blue_wheelchair
Z tego co pamiętam jest to niebieski wózek inwalidzki na białym tle. Teraz niestety wyświetla się niepoprawnie…
https://www.openstreetmap.org/relation/6553557
Chyba ten wózek też ktoś wymyślił, tyle że nie trafił. Przypuszczam, że wszystko zależy od programu, którym się posługujesz. Może mógłbyś zapytać autora o zestaw obsługiwanych ikon i nazw. I ewentualnie poprosić o uzupełnienie.
Edycja: tu chyba jest obsługiwany zestaw:
https://hiking.waymarkedtrails.org/help/rendering/osmc_legende
Umie ktoś znaleźć aktualny opis przebiegu Szlaku Bitew Warszawskich (rowerowy, czerwony)?
Na mapie mamy dwa różne przebiegi, Gugiel pokazuje informacje o takim przebiegu, jaki pokazuje relacja, ale nic świeżego, a wskazane w tagu źródło (Urząd Miejski) zwraca w wyszukiwaniu jakieś śmieci. I nie wiem, czy po wyznakowaniu nowych dróg dla rowerów wzdłuż Ostrobramskiej przebieg szlaku się zmienił, czy tylko ktoś przedłużył sobie linię od kanałku razem z nazwą.
Jak dobrze kojarzę, to chyba w zeszłym roku przejechałem go z Pragi Południe do Zielonki i poprawiałem przebieg. Trudno znaleźć oznakowanie, chyba nie było odświeżane od 10 lat…
- Przez Zakole Wawerskie IMO nie da się przejechać (a na pewno nie wiosną, zimą, jak bagno zamarznie pewnie da radę).
- Natomiast w okolicach Jeziora Gocławskiego to zgubiłem się jakoś w marcu.
Oznakowanie w terenie beznadziejne. Przerzucenie go na Ostrobramską i ominięcie Zakola byłoby a plus. Ale czy ktoś postawił coś w terenie - nie wiem, musiałoby to być coś z tego sezonu.
Latem też ciężko, ze względu na śliskie drągi leżące na ścieżce mniej-więcej wzdłuż. OTOH - znam ludzi, którzy tamtędy jeżdżą o każdej porze roku, ale to wyczynowi górale, z tych co to podjadą rowerem po stromych schodach…
I właśnie dlatego (oraz dlatego, że w Zakolu Wawerskim nie ma na trasie niczego upamiętniającego bitwy warszawskie) widzi mi się całkiem możliwym, że przebieg został oficjalnie zmieniony i nie skasowałem nazwy.
Przejechałem kawałek od Saskiej do rozjazdu i od rozjazdu wzdłuż jeziorka do Nowaka-Jeziorańskiego (jak relacja pokazuje) - żadnych oznaczeń nie ma, wzdłuż jeziorka znikły przy wymianie latarni z okazji budowy po sąsiedzku. Podejrzewam, że skoro od Saskiej też nie ma żadnych znaków, to i wzdłuż Ostrobramskiej też nie będzie. Ten szlak to w ogóle istnieje oficjalnie, czy może go zlikwidowali z okazji spalenia Mostu Łazienkowskiego?
Utworzyłem ostatnio relację podkarpackiej drogi św. Jakuba: https://www.openstreetmap.org/relation/9991252. Nie wiem jak ma wyglądać tag aby wyświetlał się symbol tej drogi jaki jest na stronie: http://www.viaregia.podkarpacie.eu/.
Tak jak to ma miejsce np. przy drodze: Małopolskiej Drodze św. Jakuba. https://hiking.waymarkedtrails.org/#route?id=3160951
Proszę o poprawę tagów relacji.
Na OSM Ci się raczej nie wyświetli. Na Waymarked Trails - pewnie da się to z nimi załatwić.
Chodziło mi właśnie o stronę Waymarked Trails.