Pytanie: nieistniejący fragment ulicy w Otwocku (ul. Litewska)

Witam wszystkich - pytanie z Otwocka.

Właśnie skróciłem ul. Litewską, usuwając ostatni fragment ulicy. Nie istnieje, a teren, na którym miałaby się znajdować jest ogrodzony i niedostępny. Być może teren ten został wykupiony przez Centrum Origin Otwock (ul. Bernardyńska) i połączony z ich terenem, ale to tylko moje domysły (nie wiem czy da się to jakoś sprawdzić).

W każdym razie moje pytanie brzmi, co zrobić z adresami ul. Litewską 1 i 2/4, które teraz zostały niejako “osierocone”. Czy ktoś może sprawdzić, czy te adresy jeszcze istnieją? Jeśli tak, to na pewno nie da się do nich dojechać jadąc ul. Litewską. Ta ulica (o ile można ją tak nazwać) kończy się przy wspomnianym ogrodzeniu, bez żadnych ścieżek odchodzących ani w lewo, ani w prawo.

Dziękuję za pomoc!

Ten changeset jakby ktoś szukał:

Jeżeli nie ma pod tymi adresami budynków (parków, cmentarzy itp. - w rozporządzeniu jest zamknięta lista miejsc którym nadaje się adresy, nie ma wśród nic pustej działki) - to ja bym je spokojnie usunął.

Niektórzy wolą je pozostawiać, ale nie ma to wielkiego znaczenia. Jeść nie wołają, do niczego się też nie przydadzą.

1 Like

Według mnie te adresy na tą chwilę bym pozostawił (dopóki są zarejestrowane w Geoportalu), a potem ewentualnie je usunął. Jakby nie ma dużej szkody w tym czy te adresy będą czy ich nie będzie bo wygląda, że nie ma tam nawet jakiekolwiek zabudowy (nikt z nich praktycznie nie korzysta).