Przepraszam, nie zauważyłem.
To trzeba usunąć moje place i podmienić w relacji granicy.
W miejscowości Góra Siewierska doszły nowe adresy, dostępne na ich geoportalu (balrog-kun 4 lata temu importował wg danych dostarczonych przez Starostwo Powiatowe).
http://www.openstreetmap.org/note/1088807#map=15/50.4013/19.1096&layers=N
W miejscowości Podgaj (gmina Kondratowice) doszły nowe adresy, które są dostępne na iMPA, ktoś próbował samemu dodawać.
https://www.openstreetmap.org/changeset/50820778
Nie jestem pewien jaki był zakres aktualizacji, czy jest to tylko kilka adresów, ale od czego są spece od importów
Zajmę się tymi tematami, ale po weekendzie. Na razie mam upalony komputer, szlag go trafił (dosłownie, w czasie burzy).
A propos adresów to powstała nowa ministerialna (urzędowa) szukajka adresów. Info tutaj - <https://mc.gov.pl/aktualnosci/nowa-aplikacja-pozwalajaca-na-weryfikacje-adresu-i-wygenerowanie-tzw-adresu>
Nie wiem jak to się stało, ale Miasto Strumień http://www.openstreetmap.org/#map=15/49.9161/18.7606&layers=N w zasadzie nie posiada adresów. Obszar wiejski gminy Strumień wygląda na uzupełniony. W samym mieście jest może trzydzieści adresów?
Zaktualizowałem gminę Strumień adresami. Jutro dobrze byłoby zerknąć na mrówki i sprawdzić, czy wszystkie ulice są naniesione.
Dzięki za cynk.
Prosiłbym o import adresów w Skale koło Krakowa - mrówki w okolicy nie zgłaszają problemów a są braki w adresach - http://v3.mrowka.org/adresy/#13/50.2429/19.8619
Np. brakuje Polnej 17.
Jak nie ma adresu to mrówka się nie pojawi. Te sprawdzają jedynie bazę OSM, a nie jej kompletność. Gdyby tak było to wtedy pewnie milion mrówek w miastach by powstało
Zrobione.
Wielkie dzięki! Co ciekawe, https://www.openstreetmap.org/way/523494288 też ma adres Polna 17 (dodałem ręcznie).
Jak nie ma adresu to mrówka się nie pojawi. Te sprawdzają jedynie bazę OSM, a nie jej kompletność. Gdyby tak było to wtedy pewnie milion mrówek w miastach by powstało
To wiem, chciałem tylko dać znać że wytępiłem mrówki w okolicy (nie wiem czy likwidacja mrówek wpływa na większą ilość importów, ale chciałem pokazać że co potrafiłem to poprawiłem).
Proszę o aktualizację adresów w północnym Krakowie, w rejonie http://www.openstreetmap.org/note/557627#map=18/50.09858/19.95902&layers=N.
Według http://portal.gison.pl/kamien_rzeszowski/ (trzeba po lewej zaznaczyć pokazywanie) via https://www.openstreetmap.org/note/1128151#map=16/50.3041/22.1179&layers=N https://www.openstreetmap.org/note/1128096 pojawiły się nazwy ulic
Prawilnym źródłem jest raczej: http://kamienrzeszowski.e-mapa.net/
Wieczorem spróbuję zająć się tematem.
Witam
Mam prośbę w miejscowościach Krupniki i Porosły gmina Choroszcz k. B-stok zostały dodane ulice i zaimportować trzeba wszystkie adresy. Na geo już są nowe,da się?
Witam
Mam prośbę w miejscowościach Krupniki i Porosły gmina Choroszcz k. B-stok zostały dodane ulice i zaimportować trzeba wszystkie adresy. Na geo już są nowe,da się?
Zrobione.
thx
Na forum https://tinyurl.com/ya3jzvge doniesiono, że w miejscowości Chrzczanka Włościańska pojawiły się nazwy ulic. Jeżeli da radę to prośba o import
Na forum https://tinyurl.com/ya3jzvge doniesiono, że w miejscowości Chrzczanka Włościańska pojawiły się nazwy ulic. Jeżeli da radę to prośba o import
No nie wiem, serwis gminy Długosiodło nic nie pokazuje w temacie ulic w tej miejscowości: http://dlugosiodlo.e-mapa.net/