Powiat moniecki, województwo podlaskie - chętni do współpracy.

Witam,

Poszukiwany, poszukiwana … osoba z Podlasia, mająca doświadczenie w pracy z OSM, do pomocy przy wykorzystaniu zasobu powiatowego. Ze strony pracowników starostwa jest zainteresowanie współpracą przy OSM, ale potrzebują nieco wsparcia/podpowiedzi aby móc przekonać zwierzchników, że to słuszna idea.
Drugim krokiem mogłoby być oficjalne pismo ze strony Zarządu OSM Polska. Czy adres (zarzad@openstreetmap.pl) jest aktualny/czytany?

Zadano mi też pytanie o materiały reklamowe/promocyjne/edukacyjne projektu. Chodzi prawdopodobnie o coś w stylu http://www.qgis.org/en/documentation/brochures.html. Nie pamiętam żebym coś takiego widział o OSM, ale może ktoś z Was z tym się zetknął.

Proszę o kontakt, szczegóły korespondencji prześlę zainteresowanym.
Robert

Adres jest czytany na biezaco, prosimy o szczególy.
Jest prosta broszurka, sa tez pdf,y do wydrukowania we wlasnym zakresie.

cieszymy sie na wspolprace :slight_smile:
Marek

Myślę, że tego typu działalność nie jest tajemnicą i możemy spokojnie kontynuować ją na forum.
Mamy jakieś prezentacje, lecz możemy je bardziej dopracować i sprofilować. Jakiego typu dane dokładnie wchodzą w grę? Myślę, że jeśli są zainteresowani to główne zalety OSM już znają więc warto się skupić na nowych możliwościach, a to zależy od tego czym dysponujemy.