Potwierdzenie moderatorów w kategorii PL - styczeń 2024

Cześć,

Zgodnie z kryteriami wyboru moderatorów nadszedł czas kolejnego potwierdzenia moderatorów każdego forum, a więc i naszego.

Otwieramy ten wątek aby przedyskutować czy zespół moderatorów może kontynuować działanie.

Mamy 5 dni na dyskusję:

  • jak moderacja się sprawdza do tej pory?
  • czy jest jeszcze ktoś kto chciałby dołączyć do zespołu? (sprawdź wymagania)
  • czy potrzebne są jeszcze jakieś inne zmiany w lokalnym zespole moderatorów?

Po tych 5 dniach zostanie utworzona publiczna sonda w celu potwierdzenia nowej listy moderatorów.

Dzięki!

2 Likes

Ja nie mam zastrzeżeń do naszej polskiej moderacji :slight_smile:. Spoko ziomki.

Btw. jest jakaś lista aktualnych moderatorów?

1 Like

https://community.openstreetmap.org/g/mods-poland

2 Likes

Dzięki! Podtrzymuje stanowisko.

Na szczęście mnie było potrzeby blokowania czy banowania poza jakimś oczywistym przypadkiem kogoś kto z OSM nie miał nic wspólnego.

Witam ponownie wszystkich,

Pięć dni minęło od otwarcia dyskusji, więc teraz otwieramy ankietę do głosowania na kolejne pięć dni (a właściwie siedem, bo dodatkowym wymogiem jest, żeby te co najmniej pięć dni obejmowały weekend), aby zatwierdzić ostateczną listę.

Lista zostanie zatwierdzona, jeśli otrzyma co najmniej 80% głosów na tak. Zwróćcie uwagę, że głosy (kto co głosował) są jawne, aby pomóc w identyfikacji jakichkolwiek nadużyć.

Dzięki!

Czy zgadzasz się, żeby @kocio, @kubahahaha, @Mateusz_Konieczny , @RicoElectrico i @rmikke byli moderatorami kategorii PL?
  • Tak, zgadzam się
  • Nie, nie zgadzam się (dodaj komentarz poniżej)
0 voters

No to weekend minął, koniec głosowania, dzięki :slight_smile:

1 Like