Pierwsza nawigacja TomTom Start 40 pytania początkującego użytkownika

Witam wszystkich. Posiadam nawigację TomTom Start 40. Kupiłem właśnie przyszła. Czy do tej nawigacji mogę wgrać mapy z open street map? Jak to zrobić? Na kartę pamięci? Zainstalowałem już program navigator setup utility. Pobrałem przykładową mapę na Windows CE. Proszę o informację czy można to zrobić i jak. Nie oczekuję odpowiedzi w stylu w jakim celu tego potrzebujesz. To są mapy innych krajów których TomTom nie ma. Czy raczej taką mapę można tylko zainstalować na Windows CE. Mam 8 GB pamięci wewnętrznej w nawigacji ale już jest tam zainstalowana mapa EU 45. Czy mogę sobie wybrać jakie kraję chcę z tej mapy czy to jest cały pakiet? Bo też myślałem żeby wgrać mapy tych krajów które potrzebuję. Czy można odinstalować tą mapę z nawigacji? Jak to zrobić? Dziękuję.

Na TomTomie tylko mapy i oprogramowanie tomtoma :/. Tu (tomtom) nie ma windowsa CE tylko coś ala własny linux.

Przypomniałeś mi moją pierwsza nawigację jaką miałem w roku 2005 w tedy to było coś z czego byłem dumny. Aktualnie nie jestem nawet usatysfakcjonowany ogólnie dostępnymi mapami google które do nawigacji samochodowej nie są takie złe. Powiem szczerze odeślij tego Tom Toma puki jeszcze możesz https://youtu.be/CaszfF_rd0g

Nawigację na androida zainstalujesz na każdym urządzeniu z androidem. Ja nawet na aparacie fotograficznym zainstalowałem.
A jeśli bardzo zależy co na mapach TomToma to są darmo a pełna wersja półdarmo z dożywotnią licencją niezależnie ile razy będziesz zmieniał telefon i nazywają się Sygic.