Pic4review komuś to działa?

Witam

Na SC jest link do tej strony ale na 2 tel to nie za bardzo działa.

Ktoś to używał i coś może powiedzieć?

Mi też nie działa.

Pomysł niezły, ale kojarzę, że sporo było błędnych edycji spowodowanych przez Pic4Review.

1 Like

Ja pamiętam, że było ciężko coś sensownie zmapować. W praktyce sporo zadań na tej stronie nie dało się rozwiązać przy pomocy samego streetview.

Osobiście to bardzo dużo zadań tak rozwiązuję przy pomocy “własnego street view” - zapis z rejestratora w samochodzie :slight_smile:

@Tomkow1933
Pic4Review w zamyśle to jest/było naprawdę fajne narzędzie i ma/miało potencjał tylko były z nim 2 problemy o czym wspomniał @starsep

1. Zadania były źle zrobione – nie wiem kto je tworzył i na jakiej zasadzie, ale powodowały psucie tagów przystanków autobusowych w Warszawie.
  2. Z jakiegoś powodu użytkownicy, którzy to robili, w większości robili to źle (nie jestem w stanie stwierdzić dlaczego, może to być trochę to samo co z maproullete), np. mając na zdjęciu mapillary przystanek gdzie widać kosz/ławkę/wiatę, klikali “nie ma kosza/ławki/wiaty” :man_shrugging:

Większość zmian, która powstała za pomocą tego edytora została niestety w Polsce wycofana.