ога. там де місцевість гориста - зміщення і більше може бути. знімали не чітко під кутом 90 градусів до поверхні, при чому в різних місцях під різними кутами
може хтось ще спробувати зв’язатись із користувачем Skifes? він редагує Кіровоград і вносить дуже застарілі дані. на мої листи не відповідає.
магазину вже рік немає - він його наносить на мапу. причому це не один випадок, це вже тендеція. таке враження що зміни вносяться виключно за панорамами яндекса, які вже є застарілими на декілька років.
Спрошу тут. Подскажите какие нибудь готовые СMS для чрезвычайных ситуаций? Что бы там можно было оставлять пометки на карте с комментариями. Я как-то натыкался на готовое решения, но не помню где.
Куда делся сервис http://toolserver.org/~osm/locale/uk.html ? Написано, что toolserver переехал на другой сайт, но я там не нашёл этого инструмента. Он закрылся, или где можно его найти?
Пометки на карте можно оставлять в персональных картах openstreetmap.ru или mapbbcode, если расшарить write-ссылку в общий доступ. От вандализма, правда, оно не защищено
Нужно проставлять fuel:electricity=yes, да?
Может кто-нибудь сделает это? У меня сейчас нет возможности.
Карту можно посмотреть тут: http://www.okko.ua/uk/network_map
(справа в меню Сервисы нужно выбрать Зарядка электромобилей, оно в самом низу).
Хм, а может поставить точку amenity=fuel, fuel:electricity=yes, fixme=fuel
Или в тех местах создать заметки, в которых написать
“АЗС ОККО с заправкой электромобилей. Нарисовать, когда появится на спутниковых снимках”.
Кстати, GPS-треков нет на тех заправках?
Там в тех районах скопления заправок других брендов. Поэтому можно нечаянно поставить не туда.
Так что лучше ничего не поставить, чем ставить фиг знает что.
Появилась такая идея, что не все здания имеют тег building=, но зато имеют building:levels=. Как выяснилось, это действительно так. Поэтому вот запрос, который находит такие объекты: http://overpass-turbo.eu/s/75M
Думаю, що abandoned=yes + building=yes і є правильним тегуванням.
Від того, що будинок залишили і не використовують він не перестає бути будинком.
Те що написано в Key:abandoned більше стосується POI, а не будівель. Логічно, що покинутий магазин вже не є магазином(не виконує функції магазину).
Ось тут навпаки написано “Retain building=yes for recently abandoned buildings: it’s still meaningful for them to be rendered by software which knows about buildings, but nothing about abandoned=yes.”
Враховуючи, що у згаданого будинку не відібрали адресу то він тим більше building=*.
// Аналогічно покинуте місто Прип’ять не перестало бути містом після того як його покинули.