OSM na I Forum Przemysłów Kreatywnych w Zielonej Górze

Cześć!

W Zielonej Górze, już za parę dni (16-17 listopad, Centrum Przyrodnicze) odbędzie się I Forum Przemysłów Kreatywnych. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie, które w zamierzeniu ma dotyczyć szerokopojętej kreatywności (w szczególności w odniesieniu do nowych technologii oraz praw autorskich).
Jak się dowiedziałem, rzeczy związane z mapowaniem również wchodzą w grę, stąd zdecydowałem się wystąpić tam z rozwijanym przez siebie narzędziem pomiarowym na Androida (RTK PowerGPS) i przy trochę popromować OpenStreetMap, a także pokazać jak wyglądają różnice pomiędzy mapowaniem precyzyjnym (geodezyjnym) a hobbystycznym (z użyciem zwykłego GPS) - z przykładowym pomiarem RTK.

Gorąco zapraszam (wstęp bezpłatny!) - będzie okazja do spotkania osób z branży art. i IT i wymiany doświadczeń. Przy okazji - jeśli ktoś z Was czuje się na siłach w zakresie opowiadania w detalach o OSM lub macie jakieś rollupy OSM - możecie wystąpić ze mną na stanowisku i pomóc mi w zainteresowaniu uczestników OSM (ew. można też zarejestrować własne).

Link: http://www.fpk.uz.zgora.pl/
FB: https://pl-pl.facebook.com/FPK2016/