OSM та Mapillary

Доброго часу доби всім, хочу поділитися посиланням на статтю над якою трудився цілий день. Стаття про сервіс геотегованих фото Mapillary та як його наповнювати з допомогою екшн-камери, для подальшого використання фото для маппінгу в Open Street Map. Прошу залишати коментарі та поради, щодо наповнення даного сервісу, який є відкритою альтернативою Yandex Панорам.

Посилання на статтю тут.

Дякую за статтю. Написана гарно. Хотів би приєднатися, та заважає що сервіс доволі ресурсомісткий. Так в мене виходить. Пробую передивитись, панорами що були раніше завантажені, але браузер сильно сповільнюється, а потім взагалі аварійно зупиняється… Заходжу на стартову сторінку, прокручую вниз, до мапи. Потім масштабую, Може є інший шлях, що витребує менши ресурси?

На жаль для відображення зображень з плавним переходом використовується WebGL, він в свою чергу використовує апаратні можливості відеоадаптора, навіть мій ноутбук з 16 гБ оперативки і 2 відеокартами в SLI, починає крутити вентилятори саме при перегляді зображень на Mapillary. Спробуйте інший веб-браузер, можливо Firefox буде краже справлятися.

На пряму на карту можна зайти за цим посиланням: https://www.mapillary.com/map/search/-71.09746794661872/80.65553782843409/-248.71275145760606/309.91551680445326

Для навігації також зручно дивитися топ-список для України, там перехід по адмін-областям.
Сайт повільний — Firefox часто гальмує, Chrome ненабагато краще. Подобається переглядати через додаток Mapillary для Josm - видно лінії та скрол на світлині працює.

Как считаете, стоит ли выкладывать видео с регистратора, которое преобразовывается в такого качества фото? Или лучше не захламлять базу?
http://www.mapillary.com/map/im/WPzNlCtDl4wvm9wNtim3Bg/photo

Ну дорожнє покриття видно, тобто уже для чогось можна використати дані фото, з часом наповниться база й іншими фото. Якщо у вас автомобіль, то можна без проблем використовувати телефон для зйомки, так як зарядне поряд))), потрібне тільки кріплення для телефону.

Тут описано як боротися з основними проблемами при зйомці: https://github.com/mapillary/UserGuide/wiki/Capturing

А тут можна отримати кріплення для телефону призначене для велосипеда чи автомобіля, як я зрозумів безплатно: https://docs.google.com/forms/d/1aOVJ8dvRsYahpW4k4hW4XRYGMZncmUWl4glpEr6p-pM/viewform

сам не надсилав запит, так як знімаю на екшн камеру з велосипеду, але для когось може бути корисним.

З телефону не вийде, бо в мене Google Nexus без картки пам’яті, а внутрішня пам’ять швидко закінчується.

Можна підключити флешку по OTG-кабелю: http://www.howtogeek.com/129800/how-to-use-usb-drives-with-the-nexus-7-and-other-android-devices/

але тоді знову питання як швидко розрядиться телефон при зйомці)))

Зараз в них там якісь проблеми з аплоадом відео. Кілька моїх відео закачалось, всі інши десь там “застрягли”. Зі слів розробників, вони зараз щось там оптимізують і потім повідомлять, коли можна закачувати.

А це десь можна відсліджувати? А то я не знайшов.

ось тут:
http://forum.mapillary.io/t/video-uploads-not-working/553/4