Obszary w lesie - jak oznaczać?

Od dłuższego czasu intryguje mnie jak oznaczać szerokie place w lesie które pojawiają się zwłaszcza przy nowo budowanych utwardzonych drogach np. wzdłuż http://www.openstreetmap.org/way/440406711

Z jednej strony jest to punkt który lasy wykorzystują do zbiórki drewna, które jednak leży tam stosunkowo krótko. Sama wycinka trwa raptem kilka dni, więc ciężko mnie taki punkt przyporządkować jako landuse=industrial. Służy również jako amenity=parking, choć co zwykłemu śmiertelnikowi z parkingu który często jest za szlabanem i nikt poza służbą leśną nie powinien się w tym miejscu znaleźć. Landuse=meadow też średnio pasuje, gdyż są to obszary utwardzone najczęściej wyłożone klińcem. Podsumowując - jak oznaczać?

highway=services + area=yes
Całą tą drogę można by dać jako service, a przynajmniej dodać tracktype=grade1

mając na względzie że istnieje taki wynalazek jak highway:area=* do którego jak mniemam z czasem będziemy dążyć to kombinacja “highway=services + area=yes” tak średnio do tego pasuje. Co do tracktype dla drogi to się zgodzę.

Nie ma nic w złego w obszarowym highway=service, to jest używana i akceptowana kombinacja, mająca dodatkową zaletę w postaci renderingu na mapie podstawowej.