Hallo Nederlandse OSM-gemeenschap,
Met trots kondig ik een nieuwe MapRoulette-uitdaging aan: Nederland - Fix Spiky Buildings (MapRoulette)! We hebben gebouwen op OpenStreetMap (OSM) geïdentificeerd met vreemde scherpe hoeken. De meeste hoeken van gebouwen zijn bijna 90 graden, maar deze uitdaging richt zich op gebouwen waar de hoeken minder dan 15 graden zijn. Hoewel sommige misschien echt zijn, zijn er waarschijnlijk veel met onjuiste gegevens.
De taak:
Help ons de gegevenskwaliteit van OSM te verbeteren door de geïdentificeerde gebouwen te beoordelen en te kijken of hun vorm een aanpassing behoeft.
Belangrijke overwegingen daarbij:
- Sommige gebouwen, vooral historische gebouwen, kunnen unieke hoeken hebben.
- Als u het niet zeker weet, raadpleeg dan het communityforum voor advies.
- De taak leidt je naar het gebouw zelf, niet noodzakelijkerwijs naar het specifieke “scherpe hoek gedeelte” van het gebouw. Zoom zorgvuldig in en zoek naar het probleem.
Waarom het scherpe hoek gedeelte van gebouwen repareren?
Van nauwkeurige bouwvormen op OSM profiteert iedereen! Ze verbeteren:
- Datakwaliteit voor diverse toepassingen
- Navigatie diensten
- Stadsplanning
- Noodoproep reactie
Heeft u nog vragen?
Gewoon een reply sturen op dit bericht voor hulp, het wijzigen van instructies of suggesties voor bronnen.
Bedankt voor je bijdrage!
Met vriendelijke groet,
Salim