Nastepny meeting OSM 3D w Krakowie?

Dyskutowalismy z kilkoma czlonkami niemieckiej community na temat kielbasy krakowskiej. W RFN tzw. “krakauer wurst” to tania swinska parówka sprzedawana z bulka i musztarda do piwa. Dyskusja doprowadzila nas do tego, ze poniewaz drugie spotkanie 3D w Garchingu najprawdopodobniej doprowadzi nas przede wszystkim do sprecyzowania problemów co do których kazdy jest innego zdania, to juz teraz trzeba myslec o nastepnym takim spotkaniu roboczym.

Nie wiem jakie mamy w Krakowie mozliwosci jesli chodzi o nocleg i organizacje miejsca. Czy ktos z Was jest z Krakowa i ma jakies wejscia np na uczelni lub w jakims tanim hotelu jesli pomysl by chwycil?

Witam Wszystkich.
Mieszkam w Krakowie, więc mógłbym pomóc w ramach dostępnych możliwości.
Jakie są potencjalne terminy takiego spotkania?
Pozdrawiam
SM

Myślę, że chodziłoby o lato 2012, tj. Czerwiec lub lipiec.
Aby zachęcić gości dobrze byłoby mieć nocleg w atrakcyjnej cenie, jako że przylot ludzie płaciliby sami.
Na spotkanie w Garchingu przyjada m.in ludzie z USA, moderator OSM z Rosji oraz ekipa od sztucznej inteligencji z Saarbruecken:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/File:Xml3dosm.jpg

Kiedy raz to rozkręcimy to na nastęnym spotkaniu będa pewnie jeszcze inni ciekawi ludzie.
Myślę, że chodziło by o 15 miejsc noclegowych na 2 noce plus salka konferencyjna z beamerem.

Czy są jakieś wytyczne dotyczące miejsca: centrum miasta, obrzeża, czy niewielka miejscowość 20 km pod Krakowem?

Wytyczych brak poza tym zeby miejsce fajne bylo. Mysle ze dosc istote jest by byl w miare latwy dojazd z lotniska lub dworca PKP. Dobrze byloby gdyby mozna bylo na “social event” - czyli przekaske przy piwie - byc w okolicy Starego Miasta. W koncu chodzi o to, by pokazac uroki miejca ( i oczywiscie spróbowac prawdziwej kielbasy krakowskiej :wink: )

Tz spod Hali Targowe? :smiley: Ale to chyba wracając z Social Eventu :smiley:

Fajnym motywem była by NH, przy pl. Centralnym jest jakiś hotel. Ale zakładam iż raczej chodzi o coś skromniejszego typu hostel z jakąś salką konferencyjną?

Sporo ludzi którzy wspólpracuje nad ta koncepcja to jeszcze studenci i nie smierdza groszem, wiec mysle ze albo sie da wynegocjowac sensowna cene z jakims hotelem albo jakis hostel z salka konferencyjna.