Możliwość zaznaczania / wskazywania przejść dla pieszych

Czy istnieje możliwość wygenerowania mapy, na której oznaczone będą wszystkie przejścia dla pieszych a użytkownik, któremu link do tej mapy byłby udostępniony miałby możliwość trwałego zaznaczenia wybranego przez siebie przejścia?
Wiem, że na warstwie rowerowej przejścia są oznakowane jako żółte kropki i zgadza się to z rzeczywistymi lokalizacjami.

Celem jest to aby oznaczyć przejścia dla pieszych potencjalnie niebezpieczne, dostając takie zgłoszenie można by pochylić się nad problemem żeby docelowo zwiększyć bezpieczeństwo w tych “czarnych punktach”.

Proszę o pomoc, ewentualne sugestie - jestem nowicjuszem w tym temacie i nic na ten temat nie udało mi się znaleźć.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tematem, chętnie porozmawiamy i zlecimy stworzenie takiej mapy.

Pobranie listy przejść jest łatwe.
Należy szukać highway=crossing
Zobacz Overpass Turbo: overpass-turbo.eu/
W wizard można wpisać highway=crossing

Prosty przykładowy podgląd (moja strona korzystająca z Overpassa): OverpassViewer

Zaznaczanie przejść jest trudniejsze. Może uMap uMap lub felt.com mają taką opcję?

wystarczy jedna lokalizacja dla danego linku? Jak tak to opcja zaznaczenia punktu na stronie OSM powinna wystarczyć (udostępnianie mapy)

Oba mają możliwość importu różnych formatów, w uMap można zmieniać cechy symbolu, ale jakby to udostępnić, żeby publika mogła oznaczać, to nie widzę.