Miejscowości usunięte ze spisów

Miejscowość Orłowskie Pole nie istnieje, została usunięta z oficjalnych spisów (sprawdzałem TERYT) i polskiej Wikipedii. Wywalić z mapy?

EDIT: Kolejna, Leśnowo. Ta sama sytuacja i to samo pytanie. Tu w angielskiej Wikipedii jest napisane, że zostały jakieś piwnice.

Pytanie czy istniała tam kiedykolwiek, gdyż jeśli tak to bym zostawił i co najwyżej name zamienił na old_name czy cos podobnego

Skasować, jeśli nie istniała nigdy.

Zostawić jako place=locality.

Najlepiej by lokalnie edytujący sprawdzili stan, ale mamy za mało edytujących by to osiągnąć.

To chyba nie jest dobry pomysł, jeśli cokolwiek tam istnieje, to nie ma sensu dawać old_name i usuwać name.
Pytanie raczej, czy chcemy w ogóle zachować takie miejsce, a jeśli tak, to jak oznaczyć, że nic tam nie ma.

Osobiście, skoro miejsce nie miało historycznego znaczenia i zostało wywalone z Wikipedii, to bym usunął…

BTW, to jest przykład kwiatka, wychodzącego przy kontroli zgodności z Wikipedią. Przy prostowaniu wikidata też różne rzeczy wyłaziły, np. miejscowość przypisana do niewłaściwej gminy (bo gminę obok była miejscowość o tej samej nazwie i ktoś się pomylił, błedy w nazwach). Dlatego dobrze jest to przeglądać i dobrze by było, gdyby bnot poprawiał wszystkie przypadki, gdzie ktoś po prostu zapomniał dodać wikidata i zostawiał tylko przypadki, gdzie coś dziwnego zostało zrobione.

Nie istniała nigdy?

Edytującym WIkipedię nie udało sie na to znaleźć źródeł, trudno powiedzieć jak długo szukali - https://pl.wikipedia.org/wiki/Or%C5%82owskie_Pole?uselang=pl “16:49, 29 kwi 2015 Stok (dyskusja | edycje) usunął stronę Orłowskie Pole (nie ma w codgik, nie ma nic w artykule, nie znajduje w google)”

Orłowskie Pole prawdopodobnie istniało, Leśno istniało na pewno, skoro zostały piwnice. Ale to na pewno powinno pozostać na mapie historycznej, a niekoniecznie na bieżącej. Zasadniczo nie trzymamy na np. mapie zaoranych dróg, więc myślę, że potrzebny jest dobry powód, żeby trzymać zaoraną miescowość.

Zbyt długo nie szukali. Przed wojną z pewnością istniała http://igrek.amzp.pl/result.php?cmd=pt&locsys=1&uni=-738950&box=0.0001&hideempty=on
Osobiście bym nie usuwał gdyż niczym się nie różni o tysięcy innych przysiółków gdzie również już niekiedy brakuje jakichkolwiek zabudowań.

Nie, przekształcić w place=locality i niech leży.
Edit: A, już jest jako locality, więc niech tak zostanie.