Mapa ze szlakami rowerowymi do Garmin Edge

Potrzebuję mapę ze szlakami wgrać do Garmina Edge 705 ale są dwa pliki:
OSMapaPL
OSMapaPL-SZLAKI
Czy żeby były zwykłe drogi i szlaki to muszę połaczyć obie mapy w MapSource i zrobić jeden plik img z obu map?
Widzę ,że program GmapTool ma tez możliwość:
połączenie kilku różnych plików gmapsupp.img w jeden plik- czyli mozna chyba tak zrobić?

Wystarczy, że włączysz\wyłączysz nakładkę SZLAKI.

A na urządzenie wgrywasz wcześniej oba pliki nie zmieniając ich nazw (lub zmieniając, ale na różne nazwy, jeśli koniecznie chcesz). Nowe urządzenia garmin bez problemu obsługują więcej, niż jedną mapę. Mapy można bez problemu przełączać (włączając je i wyłączając), przy czym oczywiście włączenie dwóch map “pełnych” (np. garmin topo + osmapa.pl) nie ma sensu, bo widoczna będzie tylko jedna z nich.

Panowie chyba nie macie pojęcia Edge 605-705 obsługuje tylko mapy-pliki gmapsupp.img lub gmapprom.img i tyle .
Zakładając ,że mam już inne mapy to mogę mieć tylko 3 pliki mapy jeżeli mam kartę . Ta zasada dotyczy wszystkich starszych Garminów . Połączyłem oba pliki OsMapy programem Gmaptool .

Jeśli zaznaczysz w Mapsource 2 mapy i wyślesz do GPS czy na kartę SD, to Mapsource utworzy jeden plik gmapsupp.img z obiema mapami.

Tak, jeżeli masz pliki img przeznaczone do urządzenia, to GMapTool może je połączyć w jeden plik z wieloma mapami.