Koszulki OSMP wzór

Parę osób mnie pytało. Mamy kolegę Arsena, który graficznie jest ogarnięty to i proszę. Mam ochotę dogadać się z jakąś firmą, by przygotowała na to specjalną aukcję na Allegro, by było najłatwiej. Co wy na to?

Logo trzeba było troszkę przerobić - uprościć, bo na druku nie wychodziła zbyt dobrze. Do tego jest bardziej nowoczesne. Może być?

2 Likes

Cześć, dodaje też inne przykłady stosowania logo

1 Like

I jeszcze:

1 Like

No i oczwiście same logo:

2 Likes

Mega ładne to logo, widać z daleka o co chodzi i ma ten OSM-owy vibe. Wersja koszulkowa jest wizualnie ciężka z lewej strony przez co wygląda że logo jest przesunięte lekko w lewo, dałbym o pół centymetra w prawo aby wizualnie wycentrować :slight_smile:

1 Like

Wizualizacja biura OSMP :smile:

1 Like

Tak, codo koszulki zgadzam się jak najbardziej

Wygląda fajnie!
Raczej wolałbym rozwinięty skrót OSM: OpenStreetMap. Minimalizm versus rozpoznawalność

2 Likes

Dobry pomysł! Chętnie zobaczyłbym wersję z rozwinięciem :slight_smile:

W przypadku koszulek to wedle uznania ale wersja z dużym nadrukiem jest dobra na zlot czy do … biura OSM ale część osób woli mniejsze, bardziej dyskretne, stonowane loga, napisy na koszulce. Rozmiary, kolory to sprawa do dyskusji. Często jest tak że kolor “nadruku” czy innego sposobu naniesienia na materiał np. haft jest taki sam lub podobny. Eksklusiwy właśnie często są dyskretne.
Z przodu mogło by być logo i skrótowo OSM a na plecach pełna nazwa OpenStreetMap choć na plecach może się nie podobać. Każdy ma inne preferencje. Myślę, że minimalizm bardziej się przyjmie.

2 Likes

@archimos Dasz radę?

Spróbuję pokombinuję

Hej, uwzględniłem uwagi codo pełnej nazwy OSM w logo. Dało się to zrobić, i wygląda też dobrze według mnie, chociaż logo znaczniej się wydłuża w takim pracypadku, bo OpenStreetMap jest jednym „słowem”, dla tego nie możemy go dzielić.

Według mnie można używać dwie wersji: pewłna na jakichś najbardziej ważnych i oficjalnych nośnikach, format krórych pozwala dać pełną nazwę (np. ewentualne szyldy) oraz wersję ze skrótym na mniej ważnych nośnikach (w rogu prezentacji czy banerów, na koszulkach kubkach i tak dalej).

Będę wdzięczny za oceny i uwagi.


Przetwarzanie: Logo.png…

1 Like

No i jeszcze osobnym plikiem logo wysyłam

1 Like

Czy da radę uzyskać wzór do własnego wydrukowania? Chciałbym mieć, że się tak wyrażę, koszulkę z dwoma logami jednocześnie :rofl: OSM i GC

Z takim długim napisem chyba nie będzie pasować na koszulce. Ostatecznie preferuję krótszą, prostszą wersję - tylko nie zapomnijcie wycentrować :smiley: Mega dzięki za dodatkową wersję z logo archimos.

GC? Co to znaczt?

GC to skrót od geocaching :rofl:

Projekt się trochę krystalizuje. Problemem jest tzw. minimalne zamówienie. Mam możliwość ogarnięcia koszulek z tzw. tkanin technicznych i bluz z kapturem, zadruk 100%, możliwość indywidualizacji - macie nick na bluzie . Musimy uzbierać min. 30 szt. Jeśli będzie tyle chętnych, to ogarniamy projekt. Koszuli około 80 pln bluzy około 200 pln.

Nie daje przykładów na razie, bo projekt będzie indywidualny.

1 Like

10 szt na pewno zejdzie odrazu, a pozostałe 20 szt to mogę kupić i na latach będę sprzedawał na discordzie dla fanów mapy :joy: