Kiev 3D

Dear friends,
I see some 3D objeckt in Kiev.

http://demo.f4map.com/#lat=50.4371468&lon=30.5249959&zoom=17&camera.theta=47.005&camera.phi=-10.887

Thank you for the modelling!

With best regards,
Marek

Nice map, thanks.

Please make more using http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Simple_3D_Buildings

Best regards to all Ukrainian Friends!

Marek

Niestety browser wysyla ostrzezenie:

Jak rozwiazac ten problem - nie wiem((

Нужно открыть F4map в браузере, который поддерживает WebGL.

Раніше Мозіла відкривала цей сайт. Але після переустановки Віндовз неможливо відкрити. Мабуть потрібно встановлювати якийсь додатковий плагін чи драйвер, не знаю.

Видає таке попередження “Hmm. While your browser seems to support WebGL, it is disabled or unavailable. If possible, please ensure that you are running the latest drivers for your video card.” Але на відеокарту начебто стоїть останньої версії драйвер. Мабуть ноут старенький. Хоча на сучасному ASUS з сенсорним екраном та ж ситуація.

У Мозіли можливо вручну вімкнути WebGl - https://wiki.mozilla.org/Blocklisting/Blocked_Graphics_Drivers#How_to_force-enable_blocked_graphics_features

Дякую. Скористався тими налаштуваннями. Попередження зникло, але мапа не з’явилася. Натомість чорний екран, або ж просто не завантажується вкладка, зависає і нічого не відбувається. Ну да ладно. Мабуть треба міняти ноут. У всіх працює без проблем?
Просто не зрозуміло. Пробував на трьох різних ноутах - не працює. На айфоні та андроїд також WebGL підтримується, але й на смартфонах f4.maps не працює((

У меня в Chrome на Android 4.1.2 не работает, на компьютере всё ОК.

Мабуть в мене застаріла відеокарта. Ну ще спробую на новому ноуті, сучасному. Якщо не вийде, то мабуть все ж щось не те з сайтом. Деякий час назад було якесь сповіщення що на тому сайті щось не працює, і вони ремонтують. Але я не впевнений, можливо щось плутаю.

Цікаво, а чи є якісь плани в перспективі в Мапніку або OsmAnd’і зробити шар 3D будівель? Гугл-карти, яндекс підтримують таку можливість.

На сколько я знаю, в OSMAnd - нет.
Слой MapSurfer уже сейчас отображает 3D-здания на зумах ≥17:
http://openstreetmap.ru/#map=17/50.43936/30.52301&layer=S

Вразило, дійсно класно, перевірив по районах Києва. Але досить повільно підгружає при пересуваннях, як на мене :frowning:
http://demo.f4map.com/#lat=50.4444070&lon=30.4441475&zoom=16&camera.theta=47.005&camera.phi=-10.887
Первіряв на ноутбуці, ОгнеЛис, v39, Вікна за номером 7 :slight_smile:

Щодо Мапніку , то він вже істотно давно як відображає на детальних шарах будівлі в 3Д. Мабуть просто не звертали увагу :frowning:
Наприклад http://nadoloni.com/c/30.49401,50.44927,17/l/ms?lang=uk

Этот слой называется не Mapnik, а MapSurfer.NET :slight_smile: Известен также под названием OpenMapSurfer.

Гарна карта, заохочує надавати більше тегів :slight_smile:

Щоб надати одному хмарочосу 3D тегів, треба пів вечора витратити, та й то не зовсім достовірно зображено, (принаймні те що я робив), через брак креслень тих чи інших будівель. Але хоч щось.

Ви зайдіть в Париж, гляньте яке там 3D, у нас це так…забавки)) Та й в сусідній Польщі, є міста, де центральні старі частини міста ну майже як в реальності. Але вони там не маплять як ми - ліси, річки, та зрештою усе. Там вже все нанесено, то ж і сидять, бавляться в 3D :slight_smile:

В Парижі Лувр виглядає класно, але мені здається що він там не засобами OSM промалювується, є текстура і взагалі якось по живому виглядає. А поряд в парку є й скульптури. Скульптури то точно десь “збоку” взяті

Лувр and other textured buildings are NOT from OSM.
I´m working on one proposal for building textures in OSM.
Also sculptures are recently impossible.

I hope to show in oktober or november enhanced 3D specification: simple 3D building 2.0. Two students do master thesis about that, I´m supervisor. We will see :wink:

Some trics about 3d modeling:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Roof_3D_modeling

Я от тут https://www.openstreetmap.org/changeset/32710422 спробував банальну башту зробити, але щось верхнє потовщення не виходить :frowning:

може хтось пояснити чому?