Indoor tracking

Ніхто не зустрічав програми для трекінгу в закритих приміщеннях?
Я так розумію що дані з акселерометрів могли б дати +/- адекватний трек. Принаймні такі програми як MoTeC для аналізу гоночної телеметрії генерують мапу кола саме з використанням акселерометрів.

Чи є ще якісь способи мати “трек” в закритих приміщеннях?

Для того щоб збирати треки в закритому приміщенні (там де немає сигналу GPS) потрібно отримувати дані з інерціальних датчиків. В авто все просто - там дані можна отримати використовуючи протокол OBDII; можна отримати частоту обертів кожного колеса та кут повороту руля у певні проміжки часу. На жаль наявні в мобільних пристроях сенсори не дають такої точності, я в першу чергу говорю про “компас”, навіть якщо й можна порахувати кількість кроків то їх довжина у кожного буде різною. Таким чином одна похибка (“компас”) помножена на іншу похибку (довжина кроків) дають дуже поганий результат.

Нещодавно Гугл оприлюднив код системи автономної орієнтацій Cartographer - http://www.opennet.ru/opennews/art.shtml?num=45285

але ж якщо взяти інерційні датчики і пройтись колом стадіону то вони мають +/- накреслити овал в графіку. Тобто похибка зрозуміло що буде, але буде й видно де направо де наліво і приблизні відстані між поворотами. Чи там дуже і дуже велика похибка виходить?

У сучасних офісах можна по Wi-Fi мережах орієнтуватись. Правда, реалізацію 3D-орієнтацію з поповерховим схемам не зустрічав.
Ще на семінарі чув про Bluetooth-маяки, які транслюють свій ID в ефір, а програма на телефоні прийнявши їх показує на схемі магазину положення телефону і акції магазинів по близу. Звісно, це поодинокі випадки.

Цей напрямок розвиває компанія з Одеси - https://qrok.mobi/technologies/

Повідомлення с запитом про програми для польового збору даних від Bondar Bohdan перенесено до https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=623088#p623088

by Andygol