In de Mapnik zie ik grote bruine tegels verschijnen bij inzoomen rond staphorst en meppel. Geen idee of het weer aan het verdwijnen is. Wat is hier aan de hand?
Gisteravond zag ik hetzelfde gebeuren in delen van zuidwest Engeland. Een paar uur later was het weer normaal.
Dan maar cross-fingers. De oorzaak was een keer dat iemand een kerkgebouw opentrok op een hoekje en over half Europa trok.
In de “gewone” OSM verschijnen er een paar bij zoomlevel 14 https://www.openstreetmap.org/#map=14/52.5936/6.2176 en https://www.openstreetmap.org/#map=14/52.6830/6.2557
Het gebied is groter
Dit is zoomlevel 13
Zie hier: even huisje aangepast in JOSM. http://www.openstreetmap.org/changeset/37377799
edit: Als het goed is moet het opgelost zijn.
edit: Deze beginnende mapper in de gaten houden. In acht edits de wereld tot een huis verbouwd?
http://www.openstreetmap.org/user/JOANBRA/history#map=1/3/10
en hier nu op de campus bezig in Colombia. http://www.openstreetmap.org/changeset/37389222#map=19/11.52444/-72.91599
en vervolg Zulke onbedoelde “grappen” zijn dus mogelijk met JOSM.
Ticket: Warn before uploading huge features (especially buildings)
https://josm.openstreetmap.de/ticket/12561
Zie verder Duitse forum… http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=579063#p579063
Hoewel Staphorst onder de forumlezers inmiddels wel een verdacht gebied geworden is…
… ja… voor het slapen gaan even Staphorst kijken…
Nee… geintje … Ik wilde de rotonde onder de snelweg herstellen. Die routeerde niet meer.
De “dader” mapte ergens vanuit Colombia.