User sebastic houdt nauwgezet alle grenzen in Nederland bij, staats- en gemeentegrenzen.
Hij zal ongetwijfeld als het zover is de aanpassing doen.
En alhoewel ik begrijp dat bij velen de vingers zullen jeuken om de aanpassing te doen, zou ik maar afwachten.
Een nieuwe grens ‘under construction’, daar is geen sprake van. Er zijn immers geen werkzaamheden in het veld.
Het is zelfs maar af te wachten of er überhaupt een grenspaal verplaatst of bijgeplaatst zal worden.
En dit is opnieuw een bewijs van de idiote beslissing van de ontwerpers van de OSM database om dingen die vrijwel nooit veranderen, toch zó te maken dat iedereen ze kan veranderen…
Ik zag gisteren dat jawaagmeester ondanks de discussies, notes op de kaart en notes aan de tags de grens bij Eijsden toch gewijzigd had en niet eens goed!
Reverten ging niet meer wegens te veel conflicts.
Ik heb hem een pm gestuurd met het verzoek het terug te draaien. Ben bang dat dat niet goed gaat.
Ik heb m.b.v. de BAG woonplaats geometrien de foutieve grenscorrectie terug gedraaid.
Daarbij viel het op dat de boundaries in Belgie nog al een puinzooi zijn. Daar zouden onze zuiderburen eens een project van moeten maken om alle validator issues voor hun boundaries op te lossen.
Ik heb de grens gecorrigeerd, die liep nog niet helemaal goed ter hoogte van de J.S. Bachstraat, daar loopt de grens door de jachthaven i.p.v. door de Maas.
Diverse boundaries bestonden niet meer uit closed rings, deze zijn gefixed door de twee delen van de way ten oosten van Eijsden te combineren.
De JOSM validator rapporteerde diverse issues in de boundaries in België, die heb ik verder gelaten zoals ze waren. Die moeten onze Zuiderburen oplossen.