Na de img van garmin.openstreetmap.nl op mijn etrex30 te hebben gezet ziet deze er niet zo mooi uit als op openstreetmap.org.
Ook in Mapsource ziet hij er niet hetzelfde uit als op de website. Als ik het goed begrijp zit het TYP bestand toch mee in de img file, niet?
Bij de openfietsmap ziet de kaart er wel even mooi uit als op de website.
Moet ik er nog een andere TYP file aan koppelen of heb ik iets verkeerd gedaan?
Hoe kan ik de map er hetzelfde laten uitzien als op openstreetmap.org? Al alles geprobeert en het mislukt steeds.
Heb ook opgemerkt dat garmin.openstreetmap.nl niet zo ver inzoomd als openstreetmap.org, ligt dit hieraan?
Je doet niets verkeerd, de kaart van garmin.openstreetmap.nl ziet er nou eenmaal anders, soberder uit de de osm.org kaart op de website.
Als je een vergelijkbare kaart zoekt, kijk dan eens naar de http://freizeitkarte-osm.de/en/index.html
Dus de kaart zoals ze op openstreetmap.org te zien is kan je niet downloaden voor de GPS?
Ik zoek eigenlijk een mooie kaart van Thailand voor de Garmin etrex 30.
Enige tips?
Ik heb de Lite versie van OFM al geprobeert, die ziet er ook niet slecht uit. Maar daar ontbreken veel gebouwen en parken.