Ik wou net wat wegen taggen als voetpad G7. Echter, er gaat volgens OSM een fiets-knooppuntroute langs. Sommige stukken zijn op dit moment getagged als highway=footway, bicycle=yes, anderen als highway=cycleway. Ik zie niet dat fietsers hier langs mogen. Een stuk weg heb ik zelf gezien (maar niet op knooppunt-bordjes gelet), voor de rest baseer ik me op de verkeersbordenkaart.
Ik vermoed dat de echte route elders langs gaat. Maar waar? Kan iemand dat achterhalen?
Details:
Route 63-97, provincie Groningen.
Het problematische gedeelde begint met dit segment: https://www.openstreetmap.org/way/265919994
Het bordje G7 aan de Noord-West kant heb ik met eigen ogen gezien, geen uitzondering voor fietsers waargenomen. Zie ook
https://www.mapillary.com/app/?pKey=1162855514181594
https://smoothefiets.ddns.net/html/verkeersbordenkaart/index.php?id=11279831
G7 gaat door tot (bijna) aan de knooppunt:
https://smoothefiets.ddns.net/html/verkeersbordenkaart/index.php?id=11279647
Verder in het Noordwesten heb ik trouwens wel een knooppunt-bordje waargenomen, en dat klopt met de route op OSM: https://www.mapillary.com/app/?pKey=507940293758536