Witam,
Jestem nowym użytkownikiem OSP i nie rozumiem dlaczego brama przy autostradzie A2 z kluczem motorcar = no jest używana przez OpenRouteService do wyznaczania nawigacji. Brama jest przy drodze serwisowej tutaj
http://www.openstreetmap.org/?lat=52.158454&lon=20.705275&zoom=18&layers=M (node #1774628405 ) ?
Przykładowa nawigacja przez tę bramę jest widoczna tutaj: http://openrouteservice.org/index.php?start=20.7022286,52.1579624&end=20.7095028,52.1559878&pref=Fastest&lang=en&noMotorways=false&noTollways=false
Podobny przykład jest przy innej bramie serwisowej - zjazd z przyszłego MOP Brwinów : http://openrouteservice.org/index.php?start=20.6974987,52.1573528&end=20.6862119,52.1511257&pref=Fastest&lang=de&noMotorways=false&noTollways=false
Ktoś mi może wytłumaczyć co jest nie tak z tymi bramami? Jest to mocno mylące, bo właśnie najpierw przez tę drugą, a potem przez tę pierwszą chciała mnie prowadzić nawigacja bazująca na ORS, gdy jechałem z Warszawy do Milanówka.
Co jest nie tak z tymi bramami, że ORS je ignoruje ?