Coś się wykrzaczyło...

Możliwe, że po mojej edycji coś się zepsuło, moje podejrzenie pada na wielokąt złożony, który możliwe, że miał błędnie wpisaną relację (inner/outer) - może jakiś wewnętrzny fragment wielokąta wystawał poza granice wielokąta złożonego (np. parking przy ul.Kopalnianej). W każdym razie po (chyba) mojej edycji zniknął całkowicie “Park Leśny Zdroje” i las “Puszcza Bukowa”. Mam nadzieję, że to nie z mojej winy, w każdym razie czy ktoś mógłby się temu przyjrzeć i ewentualnie to naprawić/częściowo wycofać moją zmianę mającą związek z relacją wielokąta złożonego (inner/outer), oczywiście jeżeli to jest powód zniknięcia ww. obiektów.

Zestaw zmian:
https://www.openstreetmap.org/changeset/112757681#map=16/53.3715/14.6235

Z góry sorki i dziękuję :slight_smile:

https://www.openstreetmap.org/relation/13315994/history znikł bo był landuse=forest a został zmieniony na leisure=common które na ogół nie jest pokazywane

Nie wiem jak właściwie to zaznaczyć.

https://www.openstreetmap.org/relation/4279657 pewnie najlepiej w JOSMie otworzy i zapuścić sprawdzanie błędów

Uf to dobrze bo już się bałem, że coś zepsułem :smiley: To, że park znikł z mapy to rozumiem, bardziej mi chodziło o to czemu nie wyświetlała mi się granica tego obiektu w edytorze. No ale już się wyświetla, a Puszczy Bukowej jak pobiorę człon relacji. Aha, a po wpisaniu w pole wyszukiwania mapy frazy “Park Leśny Zdroje” lub “Puszcza Bukowa” nic nie znajduje. Czy to normalne?