Będę jutro w Jarosławiu :-)

Hej

Jadę jutro w tzw. delegację do Jarosławia (podkarpacie), a że pewnie będę wieczorem się nudził to pomyślałem, że chętnie bym się spotkał z jakimś mapowiczem z tych okolic. Mógłbym coś tam popokazywać z JOSMa, albo po prostu pogadać przy jakimś złocistym trunku :wink:

Jak coś to pisać tutaj, albo na maila. Będę wolny od 17:00. Zapraszam :slight_smile:

Przepraszam bo troszkę nie na temat.:slight_smile:

Zbyszku, napiszę tak jeżeli kiedykolwiek będziesz w okolicach Wielunia bardzo ale to bardzo chętnie, jeżeli mógłbym skorzystać z Twojej wiedzy na temat JOSM jestem na tak, Twoje umiejętności są nieprzeciętne kilka wskazówek od takiej osoby ułatwiło by mi „życie”.

Jeżeli nie masz wymagań co do noclegu, mam takie miejsce … i Zapraszam.

PS. Powiem tak wykorzystajcie jego umiejętności. :wink:

Nikt nie chciał iść na piwo, więc mając trochę wolnego czasu przetłumaczyłem http://overpass-turbo.eu (jeszcze nie ma tłumaczenia na strone, ale leży w github/transifex - kiedyś się pojawi).

Jakbyś napisał: Będę jutro w Biłgoraju :slight_smile:

http://overpass-turbo.eu - już jest po polsku :slight_smile: Zauważone błędy można zgłaszać do mnie lub poprawić samemu na transifex.

W najbliższą sobotę będę ponownie w Jarosławiu. Jeśli ktoś ma ochotę może mnie odwiedzić (nocuję w hotelu), albo ja mogę podjechać do niego jeśli mieszka do ok. 40 km od Jarosławia.